• ~bingo
    (2013-03-06 14:41)
    A co z silnikami? Bo podobno te Migi 29, które mamy mają silniki, które po 560 h lotu trzeba remontować (producent skonstruował trwalsze, ale czy my je zamieniliśmy?)
  • ~rex
    (2013-02-22 10:55)
    ruska technika Migow pokazala wyzszosc w konfikcie koreanskim .Sialy pogrom w lotnictwie amerykanskim .Amerykanie dlugo nie potrafil sie opamietac Dopiero po uprowdzeniu samolotow i dostaniu sie tych samolotow w rece amerykanow i zerznieciu danych przez konsruktorow ,amerykanskie lotnictwo wojskowe zaczelo konkurowac z ruskim
  • ~JOZEF BAK
    (2013-01-26 16:38)
    bedzie mial czym rudy latac do SOPOTU
  • ~kacap
    (2013-02-01 14:41)
    Z taczki karety nie zrobisz, nawet, jak świecidełek naczepiasz. Z dziadowskiej technologi wychodzi badziewie. Czterech zdrowych chłopów i dwa dornie trzeba zaangażować aby dokręcić osłonę silnika.
  • ~Polskom rzadzom ciemniaki -cyt.
    (2013-04-12 23:57)
    Aktualnie samolot = f(technologii krajowej) ! A poniewaz przy tym t.zw. Rzadzie
    1/2 gluwkow i apsolwentow historyi muwic o technologii to dowcip wiec koledzy dajcie se spokoj ze mozemy zrobic samolot za normalnom cene.
  • ~chrabia = burek = Szcykunowicz
    (2013-04-12 23:47)
    Jak piszes Bul prezydent to wspomnij ze to chrabia i burek w jednej osobie.
  • ~Lapsolwenci Hihihi....historji !!!
    (2013-04-06 00:27)
    Mendia szczekajom do taktu podawanego przez 1/2 analfabetow n.p. Tusk
    czy Komorowski/Szczykunowicz.
  • ~Bardzo się cieszę
    (2013-02-22 10:47)
    Polskie MiG-29 coraz bardziej upodabniają się do wielozadaniowych myśliwców F-16.


    Mig 29 jest nowszej generacji od F16 czyli lepszy.
  • ~ZJ
    (2013-02-04 15:43)
    Niemcy zmodernizowali Migi-29 po NRD, bo ocenili je jako doskonałe samoloty. Wymienili elektronikę i uzbrojenie.
  • ~lunk
    (2013-02-01 15:00)
    http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?p=192094 kabina f16