• ~Aussie
    (2015-07-23 16:29)
    Enter.
    Te rosyjskie "o niebo lepsze platowce" mozna z procy zestrzelic.
    B-1 bomber nawet nie bedziecie wiedzieli skad sie pojawil i jak was zalatwil.
    A to tylko jeden z naszych "gorszych platowcow".
  • ~ali
    (2015-04-15 18:52)
    latające muzeum
  • ~technolog
    (2014-12-09 15:16)
    i rosjanie należeli i należą do ścisłego grona najlepszych konstruktorow samolotów wojskowych {obok usa francuzów i z pewnym zastrzeżeniem anglkow już niżej notowanych }
  • ~Adler
    (2014-11-22 19:47)
    Czy to co ma na górze, to dzida bojowa? II wojna, leci ruski IŁ-2. Dowódco, bomby się skończył! A naboje do kaemu masz? To zamiataj! Po chwili : dowódco, nabojów też nie ma! Hmm... Wania, ja będę w takim razie leciał nisko, a ty giermańców pasem napier...j!
  • ~chichot
    (2014-11-22 10:38)
    Re ~paps. No to jest ffty-fifty. To co Jankesi ukradli/zagarnęli Niemcom (technikę, technologię i najwięsze umysły naukowe) pod koniec II WŚ, to podkradli im Rosjanie. Jeśli !. Tak się to już toczy na tym Świecie.
  • ~paps
    (2014-11-21 13:14)
    Technologia tego samolotu w całości skradziona przez ZSRR,. był o tym film na discoveropodobnym programie. To klon o ile dobrze pamiętam, zrobiony z trzech angielskich lub alianckich samolotów, które musiały lądować w ZSRR...nigdy ich nie oddali i zrobili klon, ponieważ nie byli w stanie wyprodukować silnika o mały zużyciu paliwa, a tym samy dużym zasięgu.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-11-19 09:46)
    Ten stary bombowiec dzisiaj przeleci przez chmure wulkanu i pylu po wybuchu bomby atomowej.Tego nie potrafi zaden samolot odrzutowy.Dzisiaj pomalowany specyjalna farba jest niewidzialny przez radary dalekiego zasiegu.
  • ~ratatuj
    (2013-03-27 18:07)
    Jest tutaj paru komentatorów,którym antyrosyjska propaganda zlasowała mózgi.Wszystko co "hamerykańskie",to najlepsze.Nawet kryzys mają najlepszy.Zapomnieli,że F-16 miały trudności,by dolecieć do Polski.A krzykiem techniki miały być zakupione "embrajery".Nie latają do dziś.Ciekawe czy zakupiony cud techniki "hamerykańskiej" rozłoży na łopatki polski LOT.Na razie idzie na stratach.Zeby rozmawiać o technice,to trzeba się na niej znać,a nie operować wyświechtanymi frazesami.Dotyczy to szczególnie Pana AK.
  • ~tykwa
    (2013-03-08 12:48)
    Niesiołowski musiał jeść szczaw bo Ruscy zabrali kase na bombowce
  • ~lunk
    (2013-03-02 20:03)
    Re Enter IDIOTO!
  • ~ruskispdochron
    (2013-02-04 21:14)
    ta ruska myśl techniczna w żaden sposób nie może poderwać się z ziemi, więc kradną z zachodu ile wlezie
  • ~papa uk
    (2013-01-20 20:13)
    ten lata a amerykan ochrzczony i stoi na ziemi to jest technika
  • ~fafik
    (2013-01-19 18:37)
    srAKa z ciebie,.. bo rosyjska technika wojskowa popisala sie juz po 1940. roku a Kalasz to mocny ch.. uwielbiany nawet przez "zolnierzy-dzieci" w czarnej Afryce-do dzis! Cala b.Jugoslawia '91-95 walila z Kalasza...
  • ~AK
    (2013-01-18 08:13)
    ~ENTER2013, ~ENTER2013 ale z ciebie kacap.
    Czy ty o tym wiesz.
    Czy nie.
    bo:
    Jak nie wiesz toś rusek.
    Jak wiesz toś głupi.
  • ~ENTER
    (2013-01-16 14:36)
    Podejrzewam że wielu z was ( "experci" na tym forum) wolało by dostać bombą z B-52, bo to jest siuperbomber. taki superhamerykański . A fakty są takie że Rosja ma płatowce o niebo lepsze od US-raela, napędy też , brakuje im tylko dobrej avioniki. .co aby było śmieszniej potwierdzają sami amerykańcy -tylko bardzo cicho
  • ~normalny
    (2013-01-16 02:38)
    B2A2
  • ~PZL-11C
    (2013-01-15 08:07)
    Tu-95 do 2015 r.ma być wycofany ze służby. To już przeszłość i złom.
    B-52 mają pozostać w służbie do 2030 r.Potem złom.
  • ~Gabor
    (2013-01-14 17:06)
    re gwerty
    Ten samolot to tak nie do końca rosyjska myśl techniczna , bo silniki o przeciwbieżnych śmigłach skonstrółowali niemieccy konstruktorzy uwięzieni i wywiezieni do ZSRS po wojnie przez Stalina .
  • ~Stiff
    (2013-01-14 15:54)
    Ten stary rumpel w razie czego nie zbliżyłby się do terytorium Stanów Zjednoczonych nawet na 500km , dalej byłby zestrzelony w 10sekund
  • ~qwerty2
    (2013-01-14 14:59)
    Pod wględem funkcjonalnośc i możliwości jest taki sam jak B52. Nie jest żadnym złomem czy szrotem, Mamy jakiś paniczny strach przed myślą techniczną Rosjan, a oni w budowaniu dużych samolotów o wiele bardziej wyprzedzają Amerykanów.