• ~Zdzicho
    (2016-02-23 01:30)
    Polaczkom jak zwykle brakuje argumentow , aby pograzyc Rosjan , wiec zwa ich ""kacapami' . Typowa reakcja ludzi z motlochu /
  • ~Jam CiTo
    (2016-02-11 02:06)
    Nasze jaszczomby i tak są lepsze nie mowiąc o drzwiach od stodoły!
  • ~obserwer_1
    (2013-03-10 17:36)
    kacapski niewidzialny supermyśliwiec będzie znacznie lepszy od amerykańskiego. pójdzie na niego masa forsy i nikt go nie zobaczy bo przecież niewidzialny. kacapy do perfekcji opanowali metody okradania własnego kraju
  • ~ave cezar
    (2013-03-10 11:45)
    Pokaz pierwszego seryjnego modelu F 22 miał miejsce w 1997 roku, zaś armia USA zaczęła je otrzymywać już pod koniec 2002 roku. Rosjanie są więc jakieś 15 lat do tyłu. Osobiście jest mi trudno uwierzyć aby PAK FA osiągnął gotowość bojową już w 2025 z tej prostej przyczyny, że kacapy kuleją z wyposażeniem elektronicznym. To jest to zwykła putinowska propaganda.
  • ~Simonow
    (2013-03-10 14:10)
    Co za cymbał to napisał ze sa niewidzialne ,to jak pilot do niego wsiadzie jak go nie widzi lub jak zatankuja paliwo do niego
  • ~GABOR
    (2014-01-12 13:18)
    Gdyby Amerykanie nie zbudowali RAPTORA , nie byłoby PAK-FA , bo ruskie nie mieliby z czego skopiować .
  • ~maładziec
    (2013-03-10 13:49)
    10 bilionów rubli na projekt już pewnie zniknęło ;-)
  • ~urban z kwasem, i walenza
    (2014-02-05 13:36)
    my przy tej bandzie ruskiej zawsze bendziemy dziadami...
  • ~Frko
    (2013-03-10 17:53)
    To ta technologia co wykardl nasz Zacharski a nisi nie mieli szans nic z tego zroumiec i oddali sobvietom za frko.
  • ~P.P.
    (2013-03-10 17:00)
    Technologia znana i udoskonalana od lat 80-tych ubiegłego wieku...pomału przechodzi do lamusa, możliwości wykrywania tego typu obiektów udoskonalane od przełomu lat 80/90 XX w. Ciekawe nawiasem mówiąc jakie obecnie są te super tajne rozstrzygające wojskowe nowinki techniczne...ale o tym to się pewnie dowiemy za jakieś dwadzieścia lat...no chyba że wybuchłby jakiś duży konflikt i zostałyby zastosowane...