• ~OMEN
    (2012-12-03 09:21)
    Taa... Pasikowski może się znow wykazać ! Nakręci teraz film o bestialskim spaleniu samolotów przez pijanych PO-laczków...
  • ~W Wrocławiu wandali jest wielu.
    (2012-12-03 09:46)
    Ciekawość naukowców budzi fakt, że maszyny nie są pozostałością po katastrofie, a po świadomym zniszczeniu. Ktoś oblał maszyny benzyną i podpalił.


    W Wrocławiu wandali jest wielu. Wynika to z faktu, że ludzie mieszkający tam nie mają szacunku dla rozbudowanej i rozwiniętej kultury w której się osadzili . Wynika to lęku przed cywilizacją wyższą. Jest to typowe np w zacofanym wieku średnim niszczono zabytki starożytności włącznie z dziełami starożytnych filozofów., aby potom w renesansie przypomnieć sobie o tym co piękne i wzniosłe, jak te piękne niemieckie samoloty.
  • ~sPiSek
    (2012-12-03 09:53)
    re W Wrocławiu wandali jest wielu

    Zacofany, to jest autor ze swoją skromną wiedzą (niewiedzą) na temat cywilizacji i historii.
  • ~Prawdopodobnie spalili je sami Niemcy
    (2012-12-03 10:15)
    Prawdopodobnie spalili je sami Niemcy, gdy wycofywali się z miasta , a samoloty nie miały dla nich wartości gdyż było uszkodzone lub zabrakło do nich paliwa, ale po wymianie części lub wlaniu paliwa mogły przejść w ręce Rosjan i stanowić zagrożenie , ponadto w końcowym okresie wojny, to Niemcy nie mieli właściwie lotnictwa , gdyż przewaga aliantów na niebie była miażdżąco i taki samolot niemiecki był łatwym celem. Niszczenie sprzętu wojennego było i jest typowym zachowaniem żołnierza przegranej armii, aby nie przeszedł on w ręce wroga.
  • ~Wrocławianie zawsze mieli kompleks niemieck
    (2012-12-03 10:22)
    ~sPiSek2012-12-03 09:53
    re W Wrocławiu wandali jest wielu

    Zacofany, to jest autor ze swoją skromną wiedzą (niewiedzą) na temat cywilizacji i historii.



    Wrocławianie zawsze mieli kompleks niemiecki , byłem tam przez dwa lata i wiem . Większość osadników polskich to byli ludzie z zabitego dechami wschodu. W filmie "Sami swoi "jest nawet taka scena w której usunięto piecyk węglowy, a zbudowano przypiecek , bo babci lubiła spać na piecu, jak kot Bonifacy z przygód kota Filemona
  • ~MŁODY WYKRZTAŁCONY
    (2012-12-03 10:32)
    ROBOTA TERRORYSTÓW Z AK. HERR THUSKE MUSI NATYCHMIAST PRZEPROSIĆ!
  • ~zygfryd
    (2012-12-03 10:43)
    Co za bzdury, nikt o zdrowych myślach nie podpala samolotów. Samoloty sa drogie i normalnie nie opłaca się ich podpalać.
  • ~Adolf Hitraszewski
    (2012-12-03 10:56)
    ~zygfryd2012-12-03 10:43
    Co za bzdury, nikt o zdrowych myślach nie podpala samolotów. Samoloty sa drogie i normalnie nie opłaca się ich podpalać.


    Gdyby samolot można było włożyć do kieszeni jak zegarek , to pewnie by nikt go nie niszczył . Ale samolot jest duży więc lepiej go zniszczyć niż wzbogacić wroga.
  • ~Ordnung muss sein!
    (2012-12-03 12:46)
    Bronek i Donek muszą natychmiast przeprosić władze niemieckie za te celowe podpalenia przez polskich oszołomów!
  • ~gosc
    (2012-12-03 13:00)
    ~Ordnung muss sein!2012-12-03 12:46
    Bronek i Donek muszą natychmiast przeprosić władze niemieckie za te celowe podpalenia przez polskich oszołomów!

    Debil...
  • ~Taki wandalizm to tylko we Wrocławiu .
    (2012-12-03 14:53)
    Kiedyś dawno byłem we Wrocławiu , to widziałem na jednym z podwórek osiedlowych rozebrany samochód BMW legendarny model z lat 30 XX w. Mimo, że wszystkie części były oryginalne , to nikt nie zabezpieczył zabytku . Taki wandalizm to tylko we Wrocławiu .
  • ~Arbeit macht frei
    (2012-12-03 15:14)
    Bronek i Donek muszą natychmiast przeprosić władze niemieckie za te celowe podpalenia przez polskie oszołomstwo. Ordnung muss sein!
  • ~olo
    (2012-12-03 12:05)
    Pod Siemiatyczami wydobyto szczatki zestrzelonego niemieckiego Henkla juz kilka lat temu i inkt ich nie chce..
    patrz tutaj: http://www.photopodlasie.com/index.php?option=com_content&task=view&id=617&Itemid=210
  • ~The Evil One
    (2012-12-03 17:22)
    PONIEMIECKIE SAMOLOTY POD WROCLAWIEM !
    ---
    Poniemcy je wyprodukowali i nie zadni Niemcy. PONIEMCY byli aliantami Niemiec w czasie II wojny swiatowej i dostarczali Niemcom najnowoczesniejsz samoloty bojowe. Bez PONIEMIECKICH dostaw broni dla Niemcow - kampania wrzesniowa 1939 zakanczylaby sie dla nich (Niemcow i Niemiec) katastrofalna kleska i nie byloby 17 wrzesnia !
    PONIEMCY BYLI WROGAMI POLSKI !

Może zainteresować Cię też: