• ~The Evil One
    (2012-09-26 19:01)
    Jestem szczesliwym posiadaczem dwoch samochodow Oldtimer, na ktore w ciagu ostatnich 20 lat (czesci zamienne i naprawy )wydalem ok. 70 tys. €. Wychodze z zalozenia, ze Polske tez stac na utrzymywanie tych rupieci, zwiacych sie czolgami i helikopterami !
    Brawo Polska - mamy bardzo podobne hobby !
  • ~17mw
    (2012-09-27 07:26)
    Skutki tego że niektórzy nie nie odbywali służby wojskowej ponoć obowiązkowej i nie wiedzą że ci służyli w wojsku to na tym sprzęcie ćwiczyli ,dawno ,bardzo dawno.Widzę jak ruskie rżą ze śmiechu oglądając te manewry ,chyba że to rekonstrukcja LWP.
  • ~Były marynarz MW
    (2012-09-26 18:40)
    Na zdjęciach widzę chyba siły "Układu Pozamilitarnego", bo jak nazwać te resztki sprzętu pamiętające lata 70-te ubiegłego wieku. A gdzie są te "Siły Zbrojne" ???
  • ~satyr
    (2012-09-26 18:19)
    Cy premier Donald (kaczor) nie ma nic innego do "roboty" ?
    -jak bawić się żołnierzykami (ołowianymi)- W.P.
    Premierze, czy musisz słuchać "Przygłupów" ze Swojej "kancelarii" ?, - nie masz Własnego "zdania" PO(matołku).
    Wystarczy jeden "przygłup" min.obrony (co dwie głowy to nie jedna- mówili na milicjanta z psem do "obrony").
  • ~biedny emeryt
    (2012-09-27 16:46)
    Bawic to my sie potrafimy ze ho, ho . Czy znowu zwyciezylismy w zaskakujacym ataku -hi ,hi
  • ~cd
    (2012-09-27 11:49)
    8n województw chcą oderwać od Polski - Buzek już zrobił naradę ideologiczną w Sopocie.POLACY OBUDŹCIE SIĘ!!
  • ~pyc
    (2012-09-27 11:47)
    Głównym mottem tych manewrów była walka ze społeczeństwem dlatego doprosili obcych
  • ~okradany podatnik
    (2012-09-27 08:48)
    kolesie marnotrawią pieniądze podatników a dzieci chodzą głodne do szkoły -
  • ~KUPA KITU! KUPA ZŁOMU!
    (2012-09-27 08:35)
    Lepiej by zrobili oddając ten "sprzęt" na złom, było by oszczędniej a generały miały by za co pić przez miesiąc.
  • ~POlsza wasza mać w budowie, tłumoki!
    (2012-09-27 08:29)
    Wow! dzielni żołnierze "zielonej wysepki" ćwiczą desant, zdaje się że, Donek z Radkiem planują razem z Izraelem przyatakować Iran ;)