• ~bruno hej,,,
    (2012-09-24 17:18)
    dno i wodorosty
  • ~Bader
    (2012-12-31 18:38)
    Kto i jakie pieniądze na tym czymś zarobił? Co na to prokuratura wojskowa???
  • ~pis-maki
    (2012-12-31 09:51)
    jak nie macie co robić, to przynajmniej nie PISdziekcie po próżnicy - do siego 2013!
  • ~Zielona wyspa tylko dla idiotów
    (2012-12-31 10:34)
    Wow! jakie fajne wozidełko, idealne do wożenia polskiego mięska armatniego na kolejnych syjonistycznych wojenkach...
  • ~jacóś
    (2012-12-31 11:54)
    Kiedy te pojezdki uakażą się w salonach samochodowych?Czekam z niecierpliwością.
  • ~Drzazga 101
    (2012-12-31 12:01)
    O Matko, nie no PIJĘKNA zabawka, szkoda tylko, że nadaje się ino do filmów science fiction. Dobrze ukryty w krzakach piechur w try miga zdmuchnie go granatnikiem spod lufy swojej, współczesnej pepeszy, czy kałacha. Jeśli chodzi o jego moc UDERZENIOWĄ, to obawiam się, że jest ona ograniczona do uderzania po kieszeni podatników.
    Hej !-
  • ~czytacz
    (2012-12-31 12:36)
    Jako tarcza świetny, tylko lepiej pomalować każdy sektor na inny kolor jak tablica do lotek.
  • ~woźnica
    (2012-12-31 14:47)
    Nie podoba się? to takimi właśnie samochodami walczą na Bliskim Wschodzie.Oni mają zwykłe cywilne tylko dospawane uchwyty a tu ładnie pomalowane.
    Rozśmieszył mnie pierwszy obrazek samochód na gąsienicach z kołami zapasowymi po bokach,czy to ma robić za tarcze?
    Następny ze znajomościami wciśnie riksze do zakupu.
  • ~rychu
    (2012-12-31 15:47)
    kto to projektowal ?? pielegniarka w "cynie spolecnym" ???!!! kretyn ktory to "popelnil" nie ma pojecia o tym co to jest pojazd bojowy !!! "pojazd uderzeniowy" pewnie dlatego zeby sie pomyslodawca uderzyl w glowe !!!
    co mnie rusza najbardziej to bezgraniczna glupota pismakow !!! jezeliby jeden z drugim mieli jakies pojecie o wozach bojowych i wymaganiach im stawianych to nie nabazgraliby tego durnego reportazu !!!
    - kretyn cos takiego tworzy !!!
    - kretyn co pisze o czyms takim !!!
    - kretyn co pozwala na publikacje czegos takiego !!!
    KOMPROMITACJA !!!
  • ~rokris
    (2012-12-31 16:07)
    Pomysł godny obchodu "1-go kwietnia" :))
  • ~Bader
    (2012-12-31 18:15)
    Zgłaszam się drodzy Panowie konstruktorzy na ochotnika do testów waszego pojazdu wynalazku. Założę się o skrzynkę burbona że ten wasz wynalazek w pojedynkę zamienię w kupę złomu, w 5 minut. Na dodatek bez grama sławnego trotylu. Prawie gołymi rękoma. Dam rade. Talibowie tez dadzą . Czy wiecie dlaczego amerykanie opowiadają o nas kawały? Przepraszam, to o was te kawały opowiadają. I maja rację, niestety.
  • ~kami
    (2012-12-31 18:16)
    NADAJE SIĘ DO UDERZENIA JEDYNIE O PANCERNĄ BRZOZĘ! Jaja ktos robi czy co?
  • ~Rezerwista.
    (2013-01-02 07:53)
    Natychmiast z nim do Afganistanu 3 kwartaly i Talibanow nie ma.
  • ~MY, Z AMBER GOLD
    (2012-12-31 09:26)
    TU NIE TRZEBA WOJNY, TEN SAMOCHODZIK ŚREDNIEJ WIELKOŚCI NOSOROŻEC BY ROZNIÓSŁ W DROBNY MAK
  • ~andy
    (2013-01-02 13:17)
    Śmieszny... Punkt ciężkości jest stanowczo za wysoko... Ja bym go przkonstruował na bardziej "przyziemny" typ...
  • ~planetaw
    (2013-01-02 13:38)
    Tylko polak potrafi wydumać auto na trójkątnych kołach. Brrrawo ! Uśmiałem się do łez. Tylko w tym kraju (kraiku) mogą powstawać takie pomysły.
  • ~POLSKA MYSL TECHNICZNA
    (2013-01-03 00:19)
    POLSKI CRETYNIZM NIE ZNA GRANIC. POJAZD GASIENICOWY Z NORMALNYM KOLEM ZAPASOWYM. DLACZEGO POLACY TO ITIOCI?
  • ~allo 11
    (2013-01-03 16:11)
    Słonko ..te gasienice są alternatywa dla kół.
    Piasty są? Są ,więc zakładasz co ci pasuje nie ?
  • ~Słoiki z Białołęki
    (2013-01-04 11:12)
    Nieśmiertelny pancerny Tarpan. Małorolni z Podlasia łykną tą tandetę jak Golfy II od Turasów. Pytanie tylko czy da się przerobić na gaz...
  • ~pieta