• ~bruno hej,,,
    (2012-09-24 17:18)
    dno i wodorosty
  • ~Bader
    (2012-12-31 18:38)
    Kto i jakie pieniądze na tym czymś zarobił? Co na to prokuratura wojskowa???
  • ~pis-maki
    (2012-12-31 09:51)
    jak nie macie co robić, to przynajmniej nie PISdziekcie po próżnicy - do siego 2013!
  • ~Zielona wyspa tylko dla idiotów
    (2012-12-31 10:34)
    Wow! jakie fajne wozidełko, idealne do wożenia polskiego mięska armatniego na kolejnych syjonistycznych wojenkach...
  • ~jacóś
    (2012-12-31 11:54)
    Kiedy te pojezdki uakażą się w salonach samochodowych?Czekam z niecierpliwością.
  • ~Drzazga 101
    (2012-12-31 12:01)
    O Matko, nie no PIJĘKNA zabawka, szkoda tylko, że nadaje się ino do filmów science fiction. Dobrze ukryty w krzakach piechur w try miga zdmuchnie go granatnikiem spod lufy swojej, współczesnej pepeszy, czy kałacha. Jeśli chodzi o jego moc UDERZENIOWĄ, to obawiam się, że jest ona ograniczona do uderzania po kieszeni podatników.
    Hej !-
  • ~czytacz
    (2012-12-31 12:36)
    Jako tarcza świetny, tylko lepiej pomalować każdy sektor na inny kolor jak tablica do lotek.
  • ~woźnica
    (2012-12-31 14:47)
    Nie podoba się? to takimi właśnie samochodami walczą na Bliskim Wschodzie.Oni mają zwykłe cywilne tylko dospawane uchwyty a tu ładnie pomalowane.
    Rozśmieszył mnie pierwszy obrazek samochód na gąsienicach z kołami zapasowymi po bokach,czy to ma robić za tarcze?
    Następny ze znajomościami wciśnie riksze do zakupu.
  • ~rychu
    (2012-12-31 15:47)
    kto to projektowal ?? pielegniarka w "cynie spolecnym" ???!!! kretyn ktory to "popelnil" nie ma pojecia o tym co to jest pojazd bojowy !!! "pojazd uderzeniowy" pewnie dlatego zeby sie pomyslodawca uderzyl w glowe !!!
    co mnie rusza najbardziej to bezgraniczna glupota pismakow !!! jezeliby jeden z drugim mieli jakies pojecie o wozach bojowych i wymaganiach im stawianych to nie nabazgraliby tego durnego reportazu !!!
    - kretyn cos takiego tworzy !!!
    - kretyn co pisze o czyms takim !!!
    - kretyn co pozwala na publikacje czegos takiego !!!
    KOMPROMITACJA !!!
  • ~rokris
    (2012-12-31 16:07)
    Pomysł godny obchodu "1-go kwietnia" :))