• ~d'Alba
  (2012-03-14 11:30)
  Nie podoba mi się to dziwactwo. W Browningu-Colcie wz. 1911 druga lufa jest niepotrzebna. Zobaczcie na tego faceta - on kuli się przy strzale z lewej lufy bo wie, że może oberwać łuską po głowie. Łuska z prawej lufy leci - tak jak trzeba - w prawo i w górę. A łuska z lewej lufy - muska nos strzelającego ! Były już różne dziwactwa - jak np. pistolet strzelający ogniem ciągłym (!) /bracia Czesi toto cóś wymyslili/. Jedyną sensowną modyfikację wz. 1911 (były liczne) zrobiono w FN w bodaj 1938 r. Tego, co dobre, lepiej nie poprawiać (próbował tow. Tokarjew - i tak powstał TulskijTokariew obrazca 1933 - wyjatkowe paskudztwo). A ja i tak wolę dziewiątkę Walther P-38 z Ulm z ryglem wahliwym.
 • ~Polecam wszystkim
  (2012-03-14 11:33)
  Wykorzystuje dwa niezależne magazynki i jest ciężka, natomiast ma podwójny zasób naboi i podwójną siłę uderzeniową - dlatego z bliskiej odległości przebija standardowe kamizelki kuloodporne. Jest to idealna broń dla gangsterów, gdyż policja się zabezpiecza kamizelkami. Sądzę, że godna polecenia.
 • ~Broń jest specjalistyczna
  (2012-03-14 11:53)
  Broń jest specjalistyczna, do specjalnych zadań. Bardzo duży odrzut, facet używa dwóch rąk i rękawiczek, gdyby chciał użyć jednej łapki, to uszkodziłby nadgarstek. Natomiast jest to broń stworzona chyba na potrzeby wojska, do tzw. wojny z terroryzmem. Widocznie terroryści używają kamizelek. Ponadto posiadacze cywilni takiej broni mogą być namierzani, gdyż broń może być limitowana i sprzedawana pod specjalnym nadzorem służ, więc potencjalni nabywcy powinni zachować ostrożność, bo mogą się narazić na uciążliwą inwigilację.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.