Warszawa

TOP 8: Lotnicze ciekawostki z Faktopedii

1 lutego 2016, 16:52
Który z myśliwców jest w Europie najpopularniejszy i dlaczego warto zapamiętać nazwę Gloster Meteor... Fani samolotów wojskowych znajdą odpowiedzi na te pytania na portalu faktopedia.pl. Oto subiektywny ranking najciekawszych faktów o myśliwcach!
Który z myśliwców jest w Europie najpopularniejszy i dlaczego warto zapamiętać nazwę Gloster Meteor... Fani samolotów wojskowych znajdą odpowiedzi na te pytania na portalu faktopedia.pl. Oto subiektywny ranking najciekawszych faktów o myśliwcach! / faktopedia.pl
Który z myśliwców jest w Europie najpopularniejszy i dlaczego warto zapamiętać nazwę Gloster Meteor... Fani samolotów wojskowych znajdą odpowiedzi na te pytania na portalu faktopedia.pl. Oto nasz subiektywny ranking najciekawszych faktów o myśliwcach!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Tematy:
mysliwce faktopedia ciekawostki samoloty wojskowe

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej