Warszawa

Program Airbus Helicopters H175 w Polsce. UTC Aerospace Systems zainwestuje ponad 10 mln dolarów

18 listopada 2015, 13:11
Wrocławski zakład UTC Aerospace Systems zajmuje się m.in. produkcją układów służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach oraz śmigłowcach. Rozszerzenie zdolności produkcyjnych ma na celu wsparcie nowych programów, takich jak Airbus Helicopters H175. We wrocławskich zakładach będą produkowane siłowniki do układów sterowania dla tych śmigłowców.
Wrocławski zakład UTC Aerospace Systems zajmuje się m.in. produkcją układów służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach oraz śmigłowcach. Rozszerzenie zdolności produkcyjnych ma na celu wsparcie nowych programów, takich jak Airbus Helicopters H175. We wrocławskich zakładach będą produkowane siłowniki do układów sterowania dla tych śmigłowców. / Wikimedia Commons
Actuation & Propeller Systems - jeden z działów UTC Aerospace Systems, zainwestuje ponad 10 milionów dolarów w zakład produkcyjny firmy we Wrocławiu. Celem inwestycji jest m.in. wsparcie programu Airbus Helicopters H175. Nowe środki pozwolą na zwiększenie zatrudnienia o ponad 100 osób.
Tematy:
śmigłowiec inwestycja Airbus Helicopters H175 UTC Aerospace Systems Polska

Powiązane

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • skeptyk
    2015-12-30 11:43:41
    Znaczy się szprychy do roweru. Kiedyś produkcja helikopterów, potem sprzedaż całych fabryk konkurencji a teraz "sukces" w razie produkcji pojedynczego komponentu. Chce się wyć - z tego g... nigdy nie wyjdziemy." Sami sobie zgotowaliśmy ten los..."
    0

Zobacz więcej