"Times" ostrzega przed nowymi rosyjskimi laserami. "Oślepiają i dezorientują wrogów"

| Aktualizacja:

Rosyjska marynarka wojenna rozpoczęła wyposażanie swych okrętów w nowe systemy 5P-42 Filin (ros. Puchacz), które mogą wywoływać u wrogów halucynacje i zaburzenie widzenia - poinformował w środę brytyjski dziennik "The Times".

wróć do artykułu
  • ~Misio..,,,,,,,,,,,...,,,.,
    (2019-02-14 10:41)
    Tak ale również naprowadzają na swoje pozycje, a to jest świetlna droga do celu.
  • ~spiker072
    (2019-02-13 15:54)
    tym pomyslem pis straci okolo 2 milionow wyborcow, Skasowac samoloty ktore zatruwaja ktore nasz zabijaja
  • ~majeranek
    (2019-02-07 10:30)
    Wkład kacapów do cywilizacji światowej to wojowanie, zabijanie, podporządkowanie , zniewalanie i rabowanie. Oto co dobrze umieją robić.
  • ~vb
    (2019-02-06 23:01)
    Kacapom nie mozna wierzyc, to klamcy jakich swiat nie widzial
  • ~Miso.,,,,,.,,.,,,,,,....,,.,,,..,,.,,.,,..,,,.,,.,
    (2019-02-06 21:25)
    Trzeba ubrać jakieś okulary ochronne na Ruskich i będzie git. Odechce się im głupich żartów i świecenia po oczach.
  • ~De
    (2019-02-06 19:00)
    Większość tych newsów o cudownej broni to propaganda pod ciemnego luda robiona przez nich i agenturalne media za granicą. Widziałem te pordzewiale cuda techniki w obwodzie kaliningradzkim sam złom. Aż strach jak to wypłynie na morze. Katastrofa ekologiczna murowana.
  • ~dr Mabuse
    (2019-02-06 18:56)
    Na tą rosyjską broń NATO zastosuje swoją antybroń.
  • ~Boby
    (2019-02-06 17:21)
    Szable w dłoń - bolszewika goń, goń, goń.
  • ~Rzygoskop
    (2019-02-06 17:21)
    A mnie to na wymioty bierze jak tylko ich widze albo o nich sie mowi.. i to bez lasera. Ale nawet rzygajac celuje pewnie i skutecznie.
  • ~Myśleć, k. myśleć
    (2019-02-06 17:17)
    A PiSland nadal wzmacnia Rosję kupując od niej węgiel. To tak jakby zmontować dla siebie krzesło elektryczne.
  • ~piro
    (2019-02-06 17:16)
    No popatrz, lasery mogą oślepić, kto by pomyslał. Sensacja ! Powiem wam coś więcej: lasery potrafią ciąć metal.
  • ~Mienia eto nrawitsja
    (2019-02-06 17:14)
    Tiepier ja poniał .Pan Jarosław jak ćma leci do światła nie koniecznie laserowego ,nawet do świecy byle była rosyjska .
  • ~...ropuch...
    (2019-02-06 16:34)
    ...a w większości wpisów... śmierdzące onuce,cepy...sało i walonki...a u nas cyber obrona typu brona i WOT......
  • ~meszuge
    (2019-02-06 16:34)
    nas to nie dotyczy nie mamy floty wojennej:)
  • ~no war
    (2019-02-06 16:15)
    1/ Rosjanie Nikołaj Basow IAleksander Prochorow, wraz z Charlesem Townesem - w roku 1964 otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki za fundamentalne prace w dziedzinie elektroniki kwantowej, które doprowadziły do skonstruowania oscylatorów i wzmacniaczy bazujących na zasadzie działania masera i lasera[. 2/ Problem z rakietami jest taki, ze ograniczenia w konstruowaniu rakiet nie dotyczy Chin. Tak więc obie strony są zainteresowane zawieszeniem traktatu INF.
  • ~gratulacje dla dera
    (2019-02-06 16:14)
    no no a te wiadomości pewnie od pana M arcinkiewicza
  • ~Mark Twain
    (2019-02-06 16:10)
    A my zawsze z lekceważeniem wobec "kacapów". Zwalczymy ich w razie czego WOT em "uzbrojonym" w krzyże!
  • ~Przes
    (2019-02-06 16:00)
    Morska wersja Pierieswietu czy coś innego?

Może zainteresować Cię też: