• 1
  Na targach IFA rozmiar miał znaczenie. Choć głównym bohaterem był Note III. Jednak inni producenci także nie zasypiali gruszek w popiele i pokazali swoje hybrydy telefonu z tabletem, jak też ciekawe wersje ultrabooków i tabletów.
 • Gadżety dla smakoszy wina
  Jeśli chcesz, aby świat win nie skrywał przed Tobą żadnych tajemnic, warto sięgnąć po dobrą lekturę. Empik, oprócz ciekawych propozycji książek o tematyce kiperskiej i sommelierskiej, przygotował także kolekcję gadżetów „Winnym szlakiem”, która pozwoli poznać i z sukcesem poprowadzić ceremonie z udziałem starożytnego „napoju bogów”.
 • Olloclip
  1
  Firma Olloclip znana jest fanom akcesoriów mobilnych dzięki zestawowi obiektywów 3 w 1. W Polsce nareszcie pokazało się również najnowsze „dziecko” producenta, obudowa Quick-Flip™, dzięki której robienie zdjęć za pomocą iPhone’a i iPoda staje się jeszcze prostsze.
 • 1
  Koreańczycy z Północy pozazdrościli południowym sąsiadom potężnego przemysłu elektronicznego i stworzyli własny smartfon. Złośliwi twierdzą jednak, że telefony kupiono w Chinach, a w komunistycznych fabrykach się jedynie je przepakowuje.
 • Martin Aircraft jetpack
  Oto zabawka dla bogaczy rodem z filmów o superbohaterach. Nowozelandzka firma Martin Aircraft dostała zgodę na testy latającego plecaka. Urządzenie będzie mógł teraz sprawdzić prawdziwy pilot.
 • 47LA691
  Właściciele nowoczesnych telewizorów najwięcej problemów mają z obsługą swego sprzętu. Jest w nich tyle opcji i tyle pozycji w menu, że przegryzienie się przez nie staje się wojną z pilotem. LG udowadnia jednak, że dobry telewizor wcale nie musi być trudny do opanowania.
 • kamera
  3
  1
  Rosnąca jak grzyby po deszczu liczba firm wyspecjalizowanych w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, zachęca nieuczciwych uczestników ruchu drogowego do wykorzystania sytuacji i doprowadzenia do kolizji w celu uzyskania z tego tytułu korzyści finansowej. To tylko kilka powodów, dla których kierowcy montują w swoich samochodach kamery rejestrujące przebieg zdarzenia, pomocne przy dochodzeniu swoich praw w tego typu sytuacjach.
 • StormTrigger
  1
  Klawiatura to podstawowe narzędzie każdego gracza. Jednak wybrać dobrą, to wcale nie jest taka prosta rzecz. Mechaniczne są wygodniejsze i wytrzymalsze, ale kosztują fortunę. Z kolei te, na gumowych przełącznikach są tańsze i wyposażono je w funkcje, o jakich właściciele mechanicznych mogą tylko pomarzyć. Oto zestawienie najlepszych klawiatur dla maniaków gier.
 • Gadżety
  Należysz do tej grupy facetów, którzy lubią ułatwiać sobie życie pomysłowymi przedmiotami? Przedstawiamy pierwszą odsłonę galerii, w której każdy gadżeciarz znajdzie coś dla siebie. Zobacz koniecznie!
 • Militarne gadżety
  1
  Materiałem bazowym były oryginalne, stare, bezużyteczne skrzynie po amunicji, które pozyskano z wyprzedaży zasobów wojskowych. Autorki kolekcji nadały im nowe "życie", nową jakość i odmienne funkcje użytkowe.
 • POP ART
  POP ART to styl z założenia wielkomiejski. Zdecydowane kolory, proste i schematyczne wzornictwo potrafi zmienić kanapę w wielkie usta, a starą fotografię gwiazdy we współczesną ikonę. Kto nie chciałby mieć w swoim pokoju słynnego portretu Marylin Monroe autorstwa Andy’ego Warhola?
 • CarLight
  Czy przypominasz sobie sytuacje, kiedy przy gasnącej baterii rozpaczliwe poszukiwanie gniazdka zakończyło się fiaskiem? Czy podczas wypoczynku w plenerze brakowało Ci muzyki, a telefon szybko się rozładowywał przez używanie go jako radia? Oto 3 ciekawe gadżety od EVOLVEO, z pomocą których twój telefon zawsze będzie gotowy do rozmów.
 • Maciej Maleńczuk

  Maleńczuk do Rigamonti: Śmierć cenię bardziej niż życie. Nienawidzę tego, że jestem alkoholikiem

 • Ryszard Legutko

  Legutko bije w Merkel na forum UE: Gdzie jest pani chrześcijańsko-demokratyczna wizja Europy?

 • Stefan Niesiołowski

  Niesiołowski o pomniku Kaczyńskiego: Kompromitacja. Jak inne pomniki sławiące fałszywy kult, będzie zniszczony

Zobacz więcej