Warszawa

Księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen w złotym bikini

19 grudnia 2015, 10:31
Jako pierwszy fantazjował o niej Ross Geller z "Przyjaciół", a w ślad za nim poszły miliony... Media społecznościowe przepełnione są zdjęciami kobiet ubranych w złote bikini, które wylansowała bohaterka "Gwiezdnych Wojen". Wśród pań, które dały się namówić na "przebieranki" znalazły się również gwiazdy... Zobacz koniecznie!
Jako pierwszy fantazjował o niej Ross Geller z "Przyjaciół", a w ślad za nim poszły miliony... Media społecznościowe przepełnione są zdjęciami kobiet ubranych w złote bikini, które wylansowała bohaterka "Gwiezdnych Wojen". Wśród pań, które dały się namówić na "przebieranki" znalazły się również gwiazdy... Zobacz koniecznie! / Twitter
Jako pierwszy fantazjował o niej Ross Geller z "Przyjaciół", a w ślad za nim poszły miliony... Media społecznościowe przepełnione są zdjęciami kobiet ubranych w złote bikini, które wylansowała bohaterka "Gwiezdnych Wojen" Księżniczka Leia. Wśród pań, które dały się namówić na "przebieranki" znalazły się również gwiazdy... Zobacz koniecznie!
Tematy:
księżniczka Leia zdjęcia księżniczka Leia film Gwiezdne Wojny bikini księżniczka Leia Gwiezdne Wojny

Powiązane

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Bumtralal
  2015-12-20 14:56:00
  ja pierniczę... tutaj ostro jedzie seksem
  0
 • S.O.
  2015-12-19 17:34:42
  Za stara na taki kostium !
  2
 • Bumtralal
  2015-12-20 15:06:01
  niewolnice ale jakże szczęśliwe... ;) prawdziwa odsłona kobiecości? :)
  0

Zobacz więcej