• ~~~~~~~~~
    (2014-02-28 14:18)
    Przerażające fakty... Na całym świecie w wypadkach lotniczych w lotnictwie cywilnym w ubiegłym roku zginęło mniej ludzi niż na polskich drogach. Dużo mniej - 190. Zatem co jest bardziej niebezpieczne? Latanie samolotem czy polskie drogi?
  • ~GodAs
    (2014-01-17 20:18)
    Niby dobrze że mamy wolność słowa, ale jak się okazuje nie zawsze. Za napisanie takich głupot powinno się odpowiadać prawnie. Ktoś może wziąć te wypociny na poważnie i jeszcze uwierzyć w stek bzdur. Choć jednak myślę że większość Polaków nie jest głupia i uznają to wygłup..
  • ~podroznik
    (2014-01-15 21:04)
    Podobno na nieszczescie to I kij wystrzeli. Jak ktos boi sie smierci-niech nie wychodzi z domu,booo-moze mu na glowe dachowka spasc, niech nie przechodzi przez ulice,nie jezdzi autem itd,,itp. Takie bzdury ,ze w "pale' sie nie miesci! W Kamieniu Pomorskim-samochodem "skosil" spacerujacych ludzi ,nie trzeba samolotu.
  • ~bill
    (2014-01-10 19:31)
    zabawa dla otępiałych, a ciekawe ile pijanych pilotów wleciało na przystanek zabijając po drodze wszystkich przechodniów... najwięcej ludzi ginie w wypadkach samochodowych, a statystycznie szanse na udział w katastrofie lotniczej są mniejsze niż na trafienie przez meteoryt... no to pojednym i jadę do domu, bo noc idzie...
  • ~JKK
    (2014-01-09 13:28)
    najlepiej , najbezpieczniej . najtaniej windą do nieba ale bez czarnych
  • ~f-m
    (2013-10-11 19:49)
    do orangeputana/...mamy więcej niż ty myślisz,krótki...
  • ~fiki-miki
    (2013-10-11 19:47)
    horror jak cholera,ale ktoś nie dopatrzył,że na 1 fotografii jest samolot linii,która nigdy nie miała ani nawet 1 katastrofy i w rankingach pilotow[a więc extremalnie fachowych]zajmuje zasłużenie 1 miejsce!!!
  • ~orangegutan
    (2013-10-08 14:53)
    Wy w tej Polsce się nie bójta, was to nie dotyczy, bo nie macie lotnisk, samolotów, ani nawet latawców! Macie za to Rydza i Kłamczyńskiego, którzy was zbawią!
  • ~sam
    (2013-10-08 00:32)
    Zasada, nie lataj drealinerami, bo to podroz prosto na cmentarz i wybieraj dobre choc drozsze linie, np. Lufthansa. Nigdy nie lataj zez czarterami, bo to najgorszy syf.
  • ~Majsterek
    (2013-10-07 21:46)
    Ładnie to tak zrzynać z książki?... I to jeszcze wypaczając jej sens?
  • ~LEKARZ
    (2013-10-07 10:40)
    JESUS, JAK MEDIA W POLSCE LUBI STRASZYC. JAK NIE KOMETA, WOJNA 3 SWIATOWA,TO WYPADKI LOTNICZE. W POLSCE SZYBCIEJ ZGINIESZ NA DRODZE PRZEZ JAKIEGOS LESZKA NAPACKONEGO.