Krzysztof w klasyfikacji generalnej uplasował się na 10 miejscu. Lecz to jeszcze nie koniec zmagań bo już w lutym 2015 odbędą się zawody kwalifikacyjne w Kolumbii i to zadecyduje kto znajdzie się w stałej 10 najlepszych skoczków światowych serii.

http://youtu.be/uawHUIJtr0k

Sport w najczystszej postaci, imponująca szybkość i zapierające dech w piersiach ewolucje. Cliff diverzy oddają estetyczne skoki z wysokości trzy razy większej niż skoczkowie olimpijscy i wchodzą w wodę z prędkością 85 km/h, a ich jedynym zabezpieczeniem są koncentracja oraz umiejętności. Od 2009 roku Światowa Seria Red Bull Cliff Diving prezentuje największe talenty i najbardziej obiecujących debiutantów, a od 2013 roku jest także sceną dla kobiet.

W sezonie 2015 emocjonująca rywalizacja dotrze zarówno do zupełnie nowych miejsc, jak i dobrze znanych lokalizacji. USA , Dania , Francja , Kolumbia , Portugalia , Włochy , Bośnia i Hercegowina, a finał odbędzie się w Hiszpanii. Federacja sportów wodnych Fina organizuje puchar świata w Dubaju oraz mistrzostwa świata w Kazaniu.