• Reb Bull Barnstorming
  Paul Bonhomme i Steve Jones latają razem od 17 lat. Piloci biorą udział w pokazach w ramach grupy Red Bull Matadors. Do akrobacji wykorzystują najczęściej samoloty Xtreme Air XA41. Oto co pokazali podczas imprezy Reb Bull Barnstorming!
 • Slackline
  Najlepsi na świecie slacklinerzy m.in. z Niemiec, USA i Brazylii, zaprezentują swoje umiejętności na największym polskim żaglowcu - Darze Młodzieży. By zdobyć pierwsze mistrzostwo Red Bull Slackship staną do akrobatycznej rywalizacji na 23-metrowej linie zawieszonej między rejami statku, 25 metrów nad ziemią. Wstęp dla publiczności jest wolny.
 • Aleksander - rosyjski gimnastyk
  4
  Portal medicaldaily.com przedstawił sylwetkę Aleksandra, młodego rosyjskiego gimnastyka. Mężczyzna popisuje się przed kamerami niezwykłymi umiejętnościami, a lekarz badający jego przypadek stwierdza, że nigdy dotąd czegoś podobnego nie widział… Rosjanin potrafi obrócić głowę o 180 stopni!
 • Tunel aerodynamiczny
  2
  4
  Polacy coraz odważniej podchodzą do realizacji własnych zainteresowań i oryginalnych form spędzania wolnego czasu. Z roku na rok przybywa pasjonatów sportów ekstremalnych. Wśród niestandardowych aktywności fizycznych dużą popularnością cieszą się również te realizowane w powietrzu. Jedną z nich jest lot w tunelu aerodynamicznym – kusząca alternatywa dla amatorów skoków ze spadochronem.
 • Éric Barone
  1
  Francuz Eric Barone, nazywany Czerwonym Baronem, pobił kolejny rekord w zjeździe rowerem z góry. 54-letni ryzykant osiągnął prędkość 223 km/h sunąc trasą narciarską, ubrany w specjalny, aerodynamiczny kombinezon. Zobacz wideo!
 • Ripsaw EV2
  Bracia Howe, amerykańscy konstruktorzy, postanowili zbudować prototypowy pojazd gąsienicowy, bezkonkurencyjny pod względem rozwijanych prędkości. Ich dzieło nosi nazwę Ripsaw EV2. Zobacz koniecznie!
 • Mistrzowie pilotażu...
  Pasażerowie, którzy przeżyli lądowanie samolotu w trudnych warunkach atmosferycznych wiedzą, z jakimi emocjami wiążą się tego rodzaju "przygody"... Oto 6 sfilmowanych podejść do lądowania, w których nie chcielibyśmy brać udziału. Zobacz koniecznie!
 • Męskie zakłady
  1
  Jeżeli w grę wchodzi męski honor... faceci są w stanie założyć się o każdą stawkę. Oto garść najbardziej absurdalnych zakładów, dla których "twardziele" byli skłonni zaryzykować swoje życie... Zobacz galerię!
 • Rower
  4
  O ile od pewnego czasu zaobserwować można boom na bieganie, to jazda na rowerze cieszy się nieustającym zainteresowaniem od lat . Prototyp współczesnych dwukołowców pojawił się 12 czerwca 1817 za sprawą Niemca Karla Draisa. Asortyment w tym segmencie był kiedyś bardzo ograniczony i nie dawał wielkiego wyboru, dzisiaj w rowerach można przebierać godzinami. Jak zatem optymalnie dopasować go do swoich potrzeb?
 • U-Boat Worx
  Holenderska organizacja Aurora Trust Fundation przygotowała specjalny program dla miłośników nurkowania… Śmiałkowie będą mieli okazję zejść na głębokość 150 metrów pod powierzchnią wody, po to by podziwiać wraki statków sprzed 2 tys. lat.
 • Leszek Czarnecki
  22
  Czym zajmują się polscy milionerzy po pracy? Wysiadają z luksusowych limuzyn, ściągają drogie garnitury i zaczynają... ryzykować życie. Wśród krezusów nie brakuje ryzykantów uzależnionych od dreszczyku emocji i adrenaliny... Zobacz galerię!
 • Mrożące krew zdjęcia
  5
  Awaryjne lądowanie, katapultowanie czy wręcz rozbicie samolotu... Tego typu sytuacje często zdarzają się podczas pokazów lotniczych, ale przytrafiają się także mniej doświadczonym pilotom. Autorzy tych zdjęć nacisnęli spust migawki aparatu we właściwym momencie. Zobacz galerię!
 • Dreamliner LOT

  "Newsweek": Pasażerowie musieli zrobić zrzutkę na naprawę Dreamlinera w Pekinie. LOT: Decyzja pracownika była błędna

 • Stefan Niesiołowski

  Niesiołowski o pomniku Kaczyńskiego: Kompromitacja. Jak inne pomniki sławiące fałszywy kult, będzie zniszczony

 • Marek Chrzanowski

  Kim jest prawnik od Chrzanowskiego? Błyskawiczna kariera Kowalczyka

Zobacz więcej