• ~Krakus
    (2016-09-24 15:19)
    .. jak widzę kobietę z tatuażem to mi się chce rzygać .. myślę sobie, siano w głowie
  • ~vh
    (2016-09-24 17:07)
    Kiedys tatuowano prostytutki - i chyba w ten sposob patrze na kazda kobiete z tatuazem...
  • ~matylda
    (2016-09-25 07:53)
    Tatuaż wzbudza we mnie odrazę i obrzydzenie!! I nikt mi nie wmówi, że jest to "dzieło sztuki". Dla mnie to ohyda!
  • ~komuch
    (2016-09-24 19:29)
    delikatny, dyskretny tatuaż jest ... uffffff. ale te dzieła , w życiu. każdy tam trafił na strony, gdzie panie śmiało pokazują swoje ciało, te wytatuowane też. to coś niesamowicie głupiego jak 99,9% ciała jest wytatuowane , nawet przodek i tyłek łącznie z... tatuażysta musiał mieć niezły ubaw z przyjmowanych pozycji przez te nowoczesne kobiety.
  • ~adac
    (2016-09-24 12:48)
    to mi się nie widzi a staros jak to będzie wydladac wstyd dla wnoko
  • ~normalny facet
    (2016-09-25 11:41)
    Nie lubię tatuaży. To ozdoba kryminalistów i meneli. Jeśli kobieta jest wytatuowana, to zawsze mi się kojarzy z jakąś portową tanią dziwką
  • ~Oj tak ...
    (2016-09-25 10:01)
    Tatuaż ....... jest to zupełny brak szacunku dla własnego ciała , choćby było nawet " mało atrakcyjne " ....... !!!
  • ~Szyba
    (2016-09-25 13:27)
    Seksowne ciała ? Chyba już nie !? Jak tu myśleć o seksie gdy na pośladu rozsiadła się myszka Miki !?
  • ~Olek
    (2016-09-25 08:20)
    Tatuaże to nie tylko brzydota ale zaproszenie demonów a co za tym idzie nieszczęścia, moze nie od razu ale na pewno przyjdą!
  • ~Bader
    (2016-09-25 11:17)
    maleńki gustowny tatuaż może podkreślać urodę. Coś takiego mieści sie w moim pojęciu estetyki. Natomiast osoba wypaprana od stóp do głów jest zwyczajnie kiepska w odbiorze.