• ~skoblar
    (2014-11-20 13:06)
    Informuję wszystkich, ze foty pochodzą z zawodów miss fitnes w Mediolanie w 2008 r.. Tekst i tytuł to kłamstwo der dziennik.
  • ~CHICHOT
    (2014-11-21 15:56)
    Tyłek jak tyłek. Przereklamowany. Mnie się nie odoba. Nie ma to jak dupeczki nastolatek (po 15-ce ! ! ! )
  • ~Casey
    (2014-11-23 22:08)
    ~Polski Katolik z Polski!2014-11-20 12:03

    A gdzie święta doopa Kryśki Pawłowicz, namaszczona św.olejkami przez samego Rydzyka?

    Jalowa poslanka Pawlowicz stracila swa cnote z psem jak to insuuja niektore internetowe mas media.:((
    I to scierwo nie zostawi potomka by pracowal na jej emeryture.:(
  • ~Casy
    (2014-11-23 22:04)
    ~Ejże!2014-11-20 08:08

    a gdzie niejaka Kim Kardashian i jej zgrabna pupcia ?!

    To mozna zobaczyc na wielu stronach internetowych. Dla Polakow ciekawsze byloby widziec akty ks.Gila czy abepe Wesolowskiego w Republice Dominikana, czy tez abepe Hosera w Ruandii przed tamtejszym holokaustem.:(((
  • ~Casey
    (2014-11-23 21:59)
    W Tajlandii bum bum znaczy normalny seks z dziecmi przez zglodnialych seksu zboczencach krajow wysoko rozwinietych Europy, Ameryki czy tez Japonii.. Mial mial to seks do ustny dla tych samych zboczencow.
  • ~Casey
    (2014-11-23 21:54)
    ~BABCIA KLOZETOWA2014-11-20 17:11

    A GDZIE D OOPSKO ANI GRODZKIEJ - KOBITY PRAWDZIWEJ Z PLATFUSIARSKIEJ SITWY ?

    Jak widzisz BABCIO KLOZETOWA tylko ty jestes zafascynowana Grodzka bo inni te sprawy maja w doopie.:)
  • ~Adler
    (2014-11-22 19:44)
    Eeee, nikt Kardaszianki nie przebije... No, może nasza Grodzka.
  • ~Polski Katolik z Polski!
    (2014-11-20 12:03)
    A gdzie święta doopa Kryśki Pawłowicz, namaszczona św.olejkami przez samego Rydzyka?
  • ~ANTYSEMITYZM
    (2014-11-20 19:16)
    To ANTYSEMITYZM : ani Kwasniewskiej, ani Aplebaum ani Komoruskiej
    tam nie widze.
  • ~Ejże!
    (2014-11-20 08:08)
    a gdzie niejaka Kim Kardashian i jej zgrabna pupcia ?!