• ~marko
    (2014-03-15 15:13)
    ten taniec z pseudo gwiazdami staje się perfidny i te postacie w tańcu zachowują się jak chamy i zachowują się jak dziwki pokazując te swoje ???
  • ~kuku
    (2014-04-01 18:20)
    Co to ma wspólnego z tańcem?
  • ~ta brzydsza połówka
    (2014-04-01 18:19)
    No cóż! Damy nie chodzą na przyjęcie bez majtek i chwalą sie tym. Dlatego ja nawołuję głośno i daleko: WRÓĆMY DO STAREJ POLSKIEJ KULTURY, bo to co nam fundują celebryci i wszelkie media, to obraza moralności i wulgaryzmy w kazdym calu. Dla niektórych będę smieszny, ale powiem: moją żonę pocałowałem po raz pierwszy kiedy przyjęła moje oświadczyny i będę ją czcił do końca świata.
  • ~Klkik
    (2014-03-16 08:26)
    Powiem tak.Nie mam nic do artystów ale według mnie raczej nic sie nie zmieniło w "etosie" tego zawodu,nie ważneczy tancerka aktorka spiewaczka.jeszcze 90 80 lat temu to byli mało szanowani ludzie tzw komediańci.Nikt ich nie traktował jako mentorów.raczej jako ludzi którzy fajnie milo rozweselaja lub na odwrót ale szacunku zbyt dużego wsród elit nie mieli.takie Panie które tanczyły w rewi to raczej nie była duma dla rodziny . wiadomo jaka mentalnosć maja aktorki aktorzy.to ludzie którzy do kariery dochodza swoiim ciałem(niekoniecznie chodzi o taniec).No ale cóż mamy takie czasy.tancerka na rurze jest ponoć osoba honoru walczacą do europejskiego parlamentu
  • ~~ Bog
    (2014-03-18 11:45)
    Mają co pokazywać to pokazują.
  • ~daria
    (2014-03-16 08:40)
    czego sie nie robi dla kasy lepiej zatanczyc niz charowac za psi grosz trzeba wykorzystac swoj talent mlodosc szybko mija
  • ~edgarda
    (2014-03-16 10:06)
    Te tańce owszem ale do Go Go.
  • ~qwerty
    (2014-03-16 10:17)
    rodzice pewnie szczęśliwi że córcia wywala krocze
  • ~tele-wic
    (2014-03-16 22:55)
    To jest tylko niewielki fragment ich nocnego relaksu. Ma Gruszka gdzie porządnie włożyć. Krocze w porządku, przyjmie każdy rozmiar!
  • ~sp
    (2014-03-20 13:00)
    Natalia Dupiec też się załapała?