• ~trener
    (2014-11-14 16:50)
    Czy strzelanie do pustej bramki daje satysfakcję piłkarzowi ?
  • ~Track
    (2014-11-14 17:10)
    Zwykła VIP qr..a znad Wisły.
  • ~Arnold z Bawarii
    (2014-11-14 11:07)
    Zwykła Q . Wanda nie chciała Niemca i... A tu ta pani za parę rajstop dała d..y Fsyd Polki
  • ~Lalala
    (2014-02-06 16:38)
    Szału nie ma. I piersi robione...
  • ~kariera?
    (2014-11-18 16:59)
    "największy jak do tej pory rozgłos przyniósł jej związek z legendarnym niemieckim piłkarzem, Lotharem Matthaeusem"
    ...który własnie ożenił sie z Rosjanką...
  • ~emerytka
    (2014-11-15 19:04)
    Jeśli to jest słowiańska uroda to autor tego artykułu jest wyjątkowym znawcą nacji.
  • ~Zróbcie mi laskę i powiedzcie szczerze,
    (2014-11-15 15:08)
    czy ona naprawdę wam się podoba?

    Bo mnie się wydaje, że to tylko Belka w kibelku o takich marzy!
  • ~Andersen
    (2014-11-15 15:19)
    ~antropolog2014-11-15 11:55

    Tuczynska nie wyglada jak Polka, tylko wyglada jak Czeszka.

    ____________________

    HOLOUBEK TEŻ BYŁ PODOBNY DO CZECHA!
    DOKŁADNIE TO BYŁ PODOBNY DO CZESKIEGO MINISTRA ZDROWIA.
    Tylko że Holoubek oprócz czeskich koneksji miał wielki talent!

    Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami, na wzgórzach Golan żył sobie Czech, Lech i Rus!

    Nie pamiętam, co było dalej, bo dalej "się" strasznie wszystko "porobiło"!

    Jedno tylko wiem, że dzisiaj cesarze są nadzy!
    Wzięli chyba przykład z "cesarzowych"...
  • ~Andersen
    (2014-11-15 22:48)
    ~antropolog2014-11-15 11:55

    Tuczynska nie wyglada jak Polka, tylko wyglada jak Czeszka.

    ____________________

    HOLOUBEK TEŻ BYŁ PODOBNY DO CZECHA!
    DOKŁADNIE TO BYŁ PODOBNY DO CZESKIEGO MINISTRA ZDROWIA.
    Tylko że Holoubek oprócz czeskich koneksji miał wielki talent!

    Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami, na wzgórzach Golan żył sobie Czech, Lech i Rus!

    Nie pamiętam, co było dalej, bo dalej "się" strasznie wszystko "porobiło"!

    Jedno tylko wiem, że dzisiaj cesarze są nadzy!
    Wzięli chyba przykład z "cesarzowych"...
  • ~liste figowy
    (2014-11-16 17:56)
    KARIERA,a niech ja robi-szkoda tylko ,ze musi przeskakiwac przez LOZKO, W KTORYM MATERAC WYPCHANY forsa.