• ~realista
    (2014-07-14 12:50)
    maja na sobie bieliznę...to o co chodzi.. z drugiej strony fotki robione przed debilnego/złośliwego fotografa
  • ~Jonek
    (2013-12-11 16:50)
    Dla mnie moga skakac na scenie i bez okrywania swoich niespodzianek , mi to naawet podoba sie , dziewczny jak dziewczny , maja to pokazuja .Jo mam tyz ladny przodek , z ogonkiem .
  • ~Drzazga 101
    (2013-12-30 16:02)
    O Matko, aleć mi sensacja - moja stara codziennie robi mi lepsze numery !
    Hej !-
  • ~baz
    (2014-07-14 14:50)
    gwiazdy??? poza Gorniak...nie znam, a pani Edycie mozna wszystko...
  • ~czesiek
    (2013-12-11 20:06)
    To są tylko dodatki do tartofli z tłuszczykiem , czy lepszy był strój kobiet z lat średniowiecza ? , obręcze pod sukniami upiększające sylwetkę Pań dworu . Dobrze że w tamtych czasach kreacje chroniły ciało przed poparzeniem lampą błyskową i chowały wietrzoną naturalnie goliznę przed osmoleniem i ciekawskimi . To są zwyczaje i choroby czasu .
  • ~sp
    (2013-12-12 17:28)
    To nie są ustawki, warte 5zł ?. Zarobią nieźle.
  • ~dziadek
    (2013-12-13 17:04)
    Górniak - ładna, ale kora mózgowa ...
  • ~Iza
    (2014-01-07 11:18)
    Czy pokazywanie majtek i krocza to zdaniem pisma gwiazdorstwo, a gdzie jakiś dorobek tych ludzi , jeżeli jest to marny.
  • ~celebryta
    (2014-07-07 11:48)
    Co Górniak chciała nam pokazać? Majtki, rozstaw nóg czy może pozycję. Czy w szkołach do których chodziła Górniak (przede wszystkim Szkoły Średniej) uczono ich gustu, smaku, kultury i elegancji? Z tej pozycji wnosze, że ona chodziła do innych szkół. A nawet w takich mediach jak TV nie pokazuje sie tak wulganie swoich majtek. Juz nasze Babcie mówiły, że w majtkach należy chodzić ale nie należy ich pokazywać. A może Górniak nie miała Babci?
  • ~Genitaliusz
    (2014-07-14 13:46)
    Górniakowej bym fokę wylizał i wytarmosił po cycach.