• ~Piotr
    (2015-03-14 18:48)
    Mam 23 lata szukam dziewczyny,kandydatki na żonę :)
  • ~RYSZARD MATERAC
    (2014-12-11 05:56)
    SZUKAM SZCZUPŁEJ ŻONY KOCHAJĄCEJ - JESTEM PO RZWODZIE LAT 53
  • ~stefan
    (2014-04-14 07:35)
    szukam zony z ukrainy slicznej i zdecydowanej na zawarcie zwiazku
  • ~dd
    (2014-03-03 14:05)
    piękne kobiety
  • ~janinaH
    (2014-02-12 14:03)
    JA TEZ CHCĘ NIEMCA ``lub Austriaka to świetny materiał na ojca moich dzieci , na pewno nie porzuci nas .
  • ~RODAK
    (2013-11-23 11:13)
    WARTO MIEĆ ŻONE ZE WSCHODU
    ALE TYLKO Z BIAŁORUSI
    SĄ PRACOWITE I WIERNE JAK PIES
  • ~xy
    (2013-11-14 20:46)
    Jeszcze do Sarah,
    zwróć uwagę, że w języku niemieckim jeszcze częściej niż w polskim używa się wielkich liter. Lekceważenie zasad ich stosowania może prowadzić do zgrzytów nie tylko na płaszczyźnie językowej...
  • ~xy
    (2013-11-14 20:41)
    Sarah, inteligentna może jesteś, ale chyba się nie szanujesz, jeśli nawet w pseudonimie chcesz brzmieć możliwie niepolsko. Dla Niemca i tak będziesz Polką, a jeśli sama będziesz uważać to za wadę, to on tym bardziej będzie patrzył na Ciebie jak na istotę wybrakowaną. Powodzenia, ale nie patrz na świat zbyt jednostronnie, nie zawsze szczęście leży tam, gdzie je widzimy w marzeniach.
  • ~xy
    (2013-11-14 20:35)
    Śliczne kobietki, ale mam wrażenie, że one tam pracują tylko jako wabiki pozujące do zdjęć. Kto inny pisze rozczulające listy. Kto inny jeszcze czeka na kandydata na męża.
  • ~Hania
    (2013-11-14 18:19)
    Piękne dziewczyny, żeby tylko nie rodziły brzydkie dzieci.
  • ~glews
    (2013-11-13 12:28)
    A co mają robić, zdychać z głodu lub zostać tanią dziwką za hrywny?
  • ~dyzio
    (2013-11-12 20:46)
    spytaj sie pazury on najlepiej wie co sa warte dziewoczki zza buga
  • ~Młody Polak
    (2013-11-12 11:09)
    Lepiej dobrać sobie partnerkę ze zbliżoną urodą i charakterem do siebie, podobnym podejściem do życia i miej więcej podobnymi korzeniami, wspólnie zacząć razem popracować wtedy dobrze się poznaje partnerkę.
  • ~podroznik
    (2013-11-12 08:58)
    ja sobie przywiozlem takiego egzemplarza - gotuje, sprzata, dba o dom, ba, nawet robi swetry na drutach, ale taka sama franca jak te nasze, zero posluszenstwa !!
  • ~Sarah
    (2013-11-12 00:27)
    ja chcę niemca. Kocham język niemiecki i chcę męża niemca. Żadną ukrainką nie jestem, a polkom też coś wolno. Zwłaszcza tym, które są inteligentne.
  • ~Justyna
    (2013-11-11 03:58)
    co zrobić, mężczyni mają swoje faworytki, ale i kobiety wiedzą czego chcę ponoć : http://8473d5cd.dotests.com/
  • ~Dziadek
    (2013-11-11 03:52)
    milionj niemcow polskie polki. milion.
  • ~maly CZESIO
    (2013-11-10 22:58)
    A ja czekam na Tatarki, Kazaszki, i laski z Czukotki.
  • ~takaprawda
    (2013-11-10 20:59)
    Natura kobiet to upolować bogatego faceta na mężą a bzykać się ze przystojnymi.
  • ~hehgaj
    (2013-11-10 17:06)
    PRZECIEŻ W POLSCE MAMY DZIEWCZYN POD DOSTATKIEM!