• ~Jam ci to!
    (2013-09-23 10:52)
    Przecież to od Donaldzie Tusku artykuł. Czemu nie ma jego zdjęć?
  • ~ja
    (2015-04-26 11:54)
    przyjaciele się rzadko zdarzają baaardzo a nawet wcale
  • ~awewe
    (2013-09-23 12:42)
    80% menadżerów wyższego szczebla to socjopaci
  • ~ja
    (2016-03-04 13:43)
    Ja się przekonałam że nie mam przyjaciół , są znajomi ale to nie sa przyjacielscy ludzie , przyjaciel to ktoś szczery , dobry , prawdomówny ,mądry , tacy ludzie się rzadko zdarzają są za to kolerzanki dziwki co nawet potrafią cie oskarżyć że jej chcesz faceta zabrać a jak on je zdradza z jakąś chcesz ją pocieszyć to nie jemu się oberwie tylko tobie . Przyjacielem trzeba stać się dla siebie samemu wtedy można kiedyś poznać ludzi dobrych któ©zy widza w tobie dobroć , najlepiej unikać złych ludzi
  • ~socjopata
    (2013-10-05 12:15)
    a kto to jest jeden, prawdziwy przyjaciel? A drugi przyjaciel jest nieprawdziwy? Kto powienien mieć tego prawdziwego przyjaciela? Czy ten mit wogóle przystaje do rzeczywistości?
  • ~Bader
    (2013-09-24 18:45)
    jak nazwac pajaca ktoremu wszystko kojarzy sie z jednym ? dostajecie smsy z instrukcjami czy tak zwyczajnie sami z siebie jestescie rabnięci?
  • ~xxx
    (2013-09-23 20:41)
    Donald "Polskość to nienormalność" wypisz wymaluj
  • ~yyy
    (2013-10-05 12:17)
    jesteście porąbani, kazdy temat się musi kończyć na politykach i przerzucaniu się który jest bardziej nienormalny. Bo gdybyś TY! był politykiem, to BYŚ pokazał. Nooooo, ale tak to nieeeee.
  • ~Socjolog
    (2013-09-23 11:12)
    Przejęzyczyłeś się. To się pisze: o Jarku i Antku...
  • ~ja
    (2016-03-28 18:49)
    Powiedzmy ,że widzę te pewne wady u moich znajomych i ich na przykład ocenianie innych ludzi pod względem przydatności czy jakiegoś statusu samemu będac nierzadko kiepskim , ocenianie po tym ilu się ma znajomych choć nabyło się ich wchodząc im fałszywie w tyłek , ja zawsze poznaję socjopate po tym jak się przy nim czuję , jak wiem że ta osoba jest fałszywa do mnie i jednocześnie się przymila to halo?? o czym my mówimy ?