• ~newyorker77
    (2013-08-04 16:04)
    przeciez corki POLSKICH POLITYKOW sa wylacznie seksowne. Inne byc nie moga, bo autor inforacyjki pozegnalby sie z robota.
    Tak wiec corki POlskich Politykow sa sexy, cool and trendy. Super intelignetne, brylujace na salonach I wypoczywajace w gwiazdkowych, europejskich kurortach. Dla "przypadkowego spoleczenstwa", czyli motlochu pozostaly 1500 miesiecznie brutto, grill na balkonie I nowa kreacja ze szmatexu.
    Oto POlandia w pigulce - afrykanski bantstan na dalekich obrzezach cywilizacji, gdzie wszelkie chwyty sa dozwolone I gdzie wszystko jest mozliwe.
  • ~izi
    (2013-08-05 11:36)
    ten zestaw to na potrzeby kampanii Tuska?
    wszedzie Tusk:
    - niepelnosprawna miss- jest TUSK\
    - dzieci politykow- pierwsza - TUSK

    lodowke otwieram - TUSK.
    Ide do toalety - TUSK...

    brawo piarowcy!!!
  • ~Środek na pchły
    (2013-08-04 17:11)
    Konus a ty co tworzysz ?-chyba tylko pchły ?!.
  • ~ZDRUZGOTANNNY PIERDOŁA
    (2013-08-04 15:48)
    przecie to opłacane przez Poprawnych Opiekunuf qurfy z budrzetu Państfa polskiego, VON DO AGENCJI...!
  • ~prpl
    (2013-08-04 12:55)
    Gdzie te seksowne córki, bo żadna nie jest na tych fotkach. Ktoś pojechał nieźle po bandzie. Toż to dno.
  • ~joe
    (2013-08-05 10:35)
    Ich seksapil jest po prostu "zabójczy". Nic, tylko sie powiesić z rozpaczy, jak się te "piękności" zobaczy. Przeciętność i jeszcze raz przeciętność!!! Moze by tak autor tej galerii, zamiast włazić w d...ę, tatusiom tych "piękności", wyszedł na ulicę jakiegokolwiek miasta i pstryknął parę fotek naprawdę ładnym i seksownym dziewczynom.
  • ~Galeria von Ruska Buda
    (2013-08-04 13:00)
    A Komorowski ma pięciu synów? Brakuje mi tu panny Komorowskiej - czy też tak piękna jak Szanowna Mamusia?
  • ~ja ja
    (2013-08-04 16:21)
    najbrzydsza to pyza Tóskowa , Kwachowa Walesowa !!

    naj naj to Buzkowa.
  • ~Josef
    (2013-08-04 12:12)
    Jeżeli ktoś sądzi,że :tuskówna,kwasniewska czy buzkowna są seksowne to ma wyp[aczony gust!!!
  • ~delux
    (2013-08-09 22:19)
    A Weronika Rosatti znana z zamiłowania do starszych panów..