• ~Jasko
    (2013-07-23 20:41)
    ja kocham tylko swoja zone inne pier dole.
  • ~tfuuu
    (2013-07-23 19:19)
    Odczep sie niePOlska holoto Radwanskiej. Przestan wycierac sebie morde Pania Radwanska. W POrownaniu z nia jestes niczym i gdyby nir POwiazania wy w dzienniku i tfn bylibyscie niczym.
  • ~qaduq
    (2013-07-29 04:24)
    Do ~obserwatora – dziecko ekonoma z
    pegeeru , ze zna się na kiju , czy zesłaniec do ciemnogrodu z poleceniem pobierania nauki polskiego , bo własny język za trudny ? Anonimowe popisy zawsze dodają odwagi , a ksenofobia pomaga w samopoczuciu . Widać , że jakiś lichy fachowiec i w ojczyźnie nie ma fartu Nawet nie współczuję !
  • ~kasienka
    (2013-07-28 16:49)
    . to ze jestes tepym burakiem z ubeckiej, prowincjinalnej i zasciankowej sekty" PO", wcale nie znaczy ze musisz byc w najwyzszym stopniu chamski i wulgarny.. Rozumiem, ze reprezentujesz "stara szkole "chama niesiola i POliglupka ale miarkuj troche ...
  • ~o, Boże !!!!
    (2013-07-28 01:58)
    Jak tak patrzę na tą Radwańska na zdjęciu u góry to zdaje mi się, że jej z odbytu śmierdzi.
  • ~obserwator
    (2013-07-27 14:08)
    Większość z was Polacy to zwyczajne maślaki których nikt złamanym kijem by się nie dotkną. Polki w zdecydowanej większości wyglądają jakby dopiero od krów wstały, szczyt bezguścia i tępoty, do tego wyjątkowo chamskie charatery, zaś Polacy w większości wyglądają jakby świeżo z budowy zeszli, do tego brak włosów powoduje że często są brani za gejów, którzy zwykle tak właśnie wyglądają.
  • ~bezkomentarza
    (2013-07-26 16:34)
    Alez ciemnogrod.
  • ~Polak nie PISlandczyk
    (2013-07-24 22:31)
    fajna - ale w co Ona gra ? :) W nogę ? To Premier mógłby zaprosić Ją na sparring, albo nawet całą drużynę Brazylijek niech zaprasza, w końcu noga to gra zespołowa. Hit w porównaniu z drewnianą tenisistką reprezentującą PISlandię.
  • ~marSz
    (2013-07-24 13:44)
    swinie z dziennika.po!
  • ~ch ci w d pajacu
    (2013-07-24 10:19)
    ~TFU-j fan - a po co o tej słomie tłumoku???
    nie mierz każdego swoją miarą wsiurku :)
    podoba ci sie radwanskie scierwo - dlugo czekales na takie foty? no to je dostałeś - nie przeszkadzaj sobie i trzep dalej, zamiast glupoty pisac