• ~facet #
    (2013-04-04 09:46)
    Moja próbowała :)
    I wszystko to co kwestionowała robiłem z nawiazką!
    Owszem można ulegać ale tylko w kwestiach nie znaczących.
    Nie bedę się zarżynał dla jej wuidzi misię , mogę ulegać w drobnostkach jak sie dobrze bzyka. Nie ulegm szantażowi - albo będzie tak ajk chcę albo nie bedzie sexu ! Nie to NIE ! Są takie co to lubią i nie stawiają warunków ! Zapamiętajcie moje drogie Panie ! Nie otrzymam tego czego pragnę i na co mam ochotę w swoim łóżku , znajde cudze :)
  • ~dederko
    (2015-04-02 12:46)
    I to wszystko tylko po to by pare razy w miesiącu umoczyć ptaszka w mokrej dziurce jakiejś lali. Byłoby częściej ,fajniej, bez dziwactw , kosztów gdybyś zagustował w normalnej dziewczynie
  • ~szypa
    (2015-06-25 11:04)
    W SS usuwano wszystkie tzw. "małpie futra". Ideał - wysoki nordyk, czysty aryjczyk.
  • ~Lisek chytrusek
    (2015-04-04 15:36)
    hehehe,tylko debil by się tak dawał rolować :)
  • ~facet #
    (2015-04-03 18:33)
    Zawsze powtarzałem , że małżeństwo to najdroższa prostytucja !
  • ~ARGAMEDON
    (2015-04-04 10:56)
    DO FACET-A TY JESTES JEDNA Z NICH.
  • ~sigi
    (2015-04-04 11:25)
    Jak klepsydra i buźka ładna to tak ale poza takimi to gary i szczota.
  • ~vh
    (2015-04-03 12:55)
    nie lubie wlosow w nosie i uszach bo laskocza, jaja gole bo jak wlosy sie wyrywaja podczas jazdy rowerem to jest bolesne... a poza tym wbijam...
    tyle jest kobiet na swiecie
  • ~ha
    (2015-04-04 10:39)
    Natomiast kobiety dostają kociokwiku na widok byle jakiego faceta, malują się, ubierają, zachowują jakby były na wybiegu dla modelek. Po prostu głupieją, byle tylko ktoś je przeleciał. Potem rodzą dziecko, którym nie chcą się zajmować i robią mu piekło, wyglądają żałośnie i o wszystko obwiniają mężczyzn.
  • ~ulisse
    (2015-03-31 10:11)
    ~Normalny - jasne, baba wie lepiej niz natura to przez miliony lat wykombinowala - a jak nie depilacja to skalpel, botoxy szpilki - nie dac sie zwariowac panowie!