• ~InKa
    (2014-03-10 13:20)
    Brak dwóch podstawowych przyczyn: 1) mało kasy;
    2) brak sexu !
  • ~iban
    (2014-03-10 15:51)
    Jest kasa jest seks a i takie zwiazki sie rozpadaja i to czasem bardzo szybko ...
  • ~rogacz rafał
    (2013-02-24 21:01)
    Moja żona niestety zawsze była otwarta na ludzi, podróże i wszelkie nowości. Zaczęła więc uprawiać seks, w wynajmowanym na godziny mieszkaniu w Warszawie, z dyrektorem z jej pracy.
  • ~rozw
    (2014-03-10 17:42)
    Zdrada, brak seksu to jest pikuś w porównaniu z walką o władzę w małżeństwie i zarządzanie fizyczne i psychiczne całym małżeństwem i jego finansami,a więc małżonkiem lub małżonką i dziećmi, a nawet teściami i całą ich rodziną, całym ich bytem i wszystkimi działaniami wszystkich razem i każdego osobno. Seks , zdrady, zrzędzenie i marudzenie to są tylko mało ważne drobiazgi. Liczy się tylko władza i sterowanie ręczne wszystkim czym się da, o tym się dowiedziałam od byłego małżonka.
  • ~iga
    (2013-02-22 17:19)
    Za mało pieniędzy to najważniejszy powód.
  • ~xyz
    (2014-03-10 12:46)
    ... warto do tej galerii dodać pernametną ingerencje różnej maści teściowych roszczących sobie prawo decydowania o zyciu małżonków. zazwyczaj tłumaczone jest to tym, że kiedyś pomogli zatem mają teraz prawo . wiem co mówie bo znam to z autopsji. właśnie przez takie zachowania teściów rozpada się moje długoletnie małżeństwo.
  • ~To jest TAK
    (2014-03-15 07:13)
    chce chodzic bo tak czy owak i tak bedzie chodzic na ku ..y oni tak maja nawet jesli w domu ma fajna zone nie oznacza to ze nalezy sie z tym godzic ale jesli chce miec i zone i dzieci - choc dzieci to czesto taka sciema on chce twojego ciala i swiadomosci bycia jego absolutnym wladca- jednym slowem rodzine wiec tez musi placic kobiecie ktorej nie chce stracic to takie wyrownania dla twoich dramatow psychicznych odpowiednio kosztowne rowniez prezenty lub rownie odpowiednio wysoka suma wplacana na konto to taki kompromis mozna wytrzymac nie musisz plakac i pic bo cie opluja nie jego . A pamietaj ON kocha przeciez tylko CIEBIE :)
  • ~kaja
    (2013-02-22 15:45)
    Na zdjeciu nr 5 ta kobieta niańczy partnera??

    Ona chyba mu ciosa kołki na głowie !!
    Co za NIESPÓJNY z OBRAZEM podpis, ilustrujacy zdjęcie
  • ~jk
    (2013-03-19 14:20)
    ...najlepsza baba to wlasna graba.
  • ~"wasilkowska" Kamila.
    (2014-03-11 07:02)
    A dla mnie jest obojetne, co moj partner mowi do mnie, co robi po za domem i czy ma jakas k..rwe po boku. Mamy dwoje dzieci i zapewnia byt na dobrym poziomie z corocznymi wakacjami i w kraku i za granica. Nie musimy sie martwic, ze nie starczy do konca miesiaca. Pracuje i rzadko ma czas na cokolwiek wiecej. A jak sobie pobzyka gdzies na boku, to i mniej frustracji, co przeklada sie na stosunek dodzieci i mnie. Nie musze o nic prosic, bo dostaje tyle, ze i odloze spora sumke kazdego miesiaca. Jak przyjezdza z Bialorusi, Ukrainy czy Rosji zawsze ma dla mnie zlote precjoza. Nie wykluczam, ze tam za granica ma okazje do ruchania wschodnich dziwek, ale to jest po prostu wpisane w styl zycia biznesmena. Mamy wszystko, a to najwazniejsze, bo dzieci beda szczesliwe, a ja teraz jestem szczesliwa. Wiele kolezanek zazdrosci mi takiego zycia. Rozwod w naszym przypadku nie wchodzi w gre i to najwazniejsze.