• ~Pradziadek
    (2012-09-04 16:06)
    Stare powiedzenie: Jak mężczyzna zdradzi to jakby splunął za okno, jak kobieta zdradzi to jakby mężczyźnie ktoś napluł do talerza.
  • ~Szczęśliwie rozwiedziony
    (2014-01-07 15:06)
    Zdradzają z prostej przyczyny - małżeństwo to patologia sprzeczna z naturą człowieka.
  • ~MAM PYTANIE NA KOLACJO-SNIADANIE
    (2012-07-19 15:33)
    MAM 30 CM PRACIA. WIELE KOBIET Z WLASNEJ WOLI DOKONALO NA MNIE ZDRADY. CZY TO MOJE PRACIE JEST TEGO PRZYCZYNA CZY INTELEKT?
  • ~rafeal
    (2014-01-07 19:28)
    Feministyczne tłumaczenie ku..wstwa.
  • ~Bartek
    (2012-07-19 08:30)
    Katoliczki taka cicha woda. Znam taki przypadek dwie koleżanki pracujące razem w jednym pokoju jedna żonata (starsza, 2 dzieci, mąż) druga panienka, wspólne wyjazdy spotkania. Już po pierwszym wyjeździe nawiązuje się romans męża z koleżanką żony trwa to już 6 lat, żona niczego nieświadoma a mąż kombinuje dalej z jej przyjaciółką: wyjazdy, a to że musi jej coś zanieść, wyjazdy na działkę itp. Podziwiam brak instynktu u żony i brak kontroli męża.
  • ~pragnaca...
    (2014-01-08 20:32)
    Nie będę odnosiła się do każdego z dziesięciu „przykazań”, ale wiem jedno. Tak było zawsze, tak jest i tak pozostanie. Należy jedynie bardzo się pilnować. Nie zależy mi na zranieniu męża, ale i chciałabym przeżyć jeszcze kilka niezobowiązujących romansów. Zycie jest zbyt krótkie, aby uciekać od ciekawości innego człowieka. Nie można jednak doprowadzać do sytuacji, kiedy jedna ze stron się ********** To komplikuje niepotrzebnie stosunki i może zakończyć się tragedia. Mąż zaspokaja wszystkie moje potrzeby egzystencjonalne i to nawet w nadmiarze. Nie chciałabym tego straci, ale i Jego również. Kocham wciąż, ale pragnę tez innych doznań/uniesień … Większość (wszystkie) moich koleżanek tak samo postępuje i są równie szczęśliwe, jak ja!
  • ~LubieGruszki
    (2014-01-19 21:47)
    Facet chce się nią opiekować, interesuje jej życiem, ona go zdradza lub zostawia mówiąc, że był dla niej zbyt dobry. Nie poświęca jej dostatecznie dużo czasu, uwagi, nie dba o nią, też go zdradza lub od niego odchodzi. Tak jest po obu stronach.
    Myślicie, że dlaczego faceci po osiągnięciu jakiegoś wieku szukają, nowej, młodej kobiety? To nasz sposób obrony i zapewnienie sobie zadowolenia z życia. Wina jest po stronie, która nie starała się wystarczająco, nie rozmawiała co by tu zmienić w ich związku, czego nowego spróbować, wyjechać w nowe miejsce i rozkochać się w sobie raz jeszcze. Ja gdy widzę pierwsze oznaki znudzenia w związku, gdy moja kobieta nie opowiada chętnie o pracy, o tym co robiła i kogo spotkała, wiem, że muszę się starać bardziej. Przekonałem ją do seksu w różnych okolicznościach i z nowymi akcesoriami. Znalazłem zajęcia, przy których razem się śmiejemy i współpracujemy. To jest warte zachodu. Co dzień, gdy wracamy z prac, cieszymy się na swój widok, jak gdy się poznaliśmy. DO ROBOTY!
  • ~Toronto man
    (2014-01-08 01:01)
    kobiety sa msciwe !!! Te ktorym odmowilem namowily facetow !!! Musze uwazac !!!
  • ~lucky
    (2014-01-08 21:37)
    Zona musi być Damą w Towarzystwie najwspanialszą kucharką w kuchni najwspanialszą Mamą dla dzieci Dziwką w łóżku
  • ~grzeg
    (2014-01-09 01:28)
    Wzajemna miłość i wierność dwojga małżonków - to już minęło? Nie!