• ~nie rozumiem
    (2012-07-04 07:19)
    Jakie dojrzałe? w wieku 39 lat???
  • ~vegetativus
    (2015-08-08 11:01)
    No właśnie tylko młode i piękne dwudziestki, a zastanów się czy Ty nigdy nie będziesz miał 50 czy 60 lat ? I co , no co nie będziesz chciał iść na plażę ? Bo to tylko dla młodych? Jak tak myślisz to jak osiągniesz wiek średni to udaj się na kompostownik.
  • ~jezu
    (2012-07-04 07:18)
    Rozumiem jakby chodziło o 80- 90 lat, ale 39 lat? Przecież to młodziutki wiek, chyba ktoś chory na móg mógł coś taliego wymyślić że kobieta nie nie może ubrać się w mini i bikini
  • ~kiimm
    (2012-07-03 09:14)
    Jasne, po 39 roku zycia Polka poiwnna sie oblozyc kamieniami i czekac na smierc. Jesli juz ma gdzies wyjsc to tylko do sklepu albo na dzialke, bo w klubie jest straszna starucha, na plaze powina zakladac burkinii, zeby przypadkiem ktos nie burzy sie patrzac na jej cialo. Wloszki, Hiszpanki, Francuzki maja inne prawa. Nie ma sie co dziwic, ze dwa miliony ludzi wyjechalo z tego kraju tam gdzie ludzie zyja jak chca.
  • ~jol
    (2012-07-02 22:52)
    media chcą zrobić kisiel z naszego mózgu!! nie dajmy się!! bądźmy wolnymi ludźmi - nie dajmy się zniewolić! artykuł-bzdura!
  • ~Danusia
    (2012-08-15 10:41)
    ja mam 52 lata ,ale zakladam bikini
  • ~jolka
    (2012-07-02 16:11)
    totalna głupota. proszę popatrzec na plaże we wloszech czy hiszpanii, gdzie kostiumy bikini (albo toples) nosi większość kobiet bez względu na wiek i tuszę.
  • ~woo
    (2012-07-04 01:43)
    dzizu...
    ale zacofanie. moja zona skonczyla 30 lat i na plazy w bikini to wszyscy sie za nia ogladali bo taka laska jest...zwlaszcza topless..;)
  • ~olaboga
    (2012-07-04 07:21)
    ja mam 30 lat a faceci i ludzie dają mi najwyzej 24
  • ~brutus
    (2012-07-03 09:26)
    Idiotyzm. Co mają lata do ubrania? Nie ważne ile masz lat tylko jak w tym wyglądasz. A jeszcze debil pisze o jakichś badaniach. Chyba ze to ten polonijny "uczony" od Macierewicza. Binda, Binieda czy jakoś tak.