Warszawa

Gwiazda filmu "Och, Karol" po latach! Tak się zmieniała

20 kwietnia 2016, 11:23
Nie wstydziła się eksponować swoich wdzięków przed kamerami, dzięki czemu zyskała ogromną popularność. Na przełomie lat 80. i 90. Jolanta Nowak rozgrzewała męskie serca grając w takich filmach jak "Och, Karol" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Zobacz jak zmieniła się seksbomba PRL-u!
Nie wstydziła się eksponować swoich wdzięków przed kamerami, dzięki czemu zyskała ogromną popularność. Na przełomie lat 80. i 90. Jolanta Nowak rozgrzewała męskie serca grając w takich filmach jak "Och, Karol" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Zobacz jak zmieniła się seksbomba PRL-u! / YouTube
Nie wstydziła się eksponować swoich wdzięków przed kamerami, dzięki czemu zyskała ogromną popularność. Na przełomie lat 80. i 90. Jolanta Nowak rozgrzewała męskie serca występując w takich filmach jak "Och, Karol" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Zobacz jak zmieniła się seksbomba PRL-u!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Tematy:
Jolanta Nowak zdjęcia film Och Karol Jolanta Nowak zdjęcia Jolanta Nowak Och, Karol

Powiązane

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • starszy pan
    2016-04-21 01:54:18
    Nie powiem chętnie bym się pozmieniał wespół !
    0

Zobacz więcej