Warszawa

Pola Raksa skończyła 75 lat! Tak zmieniała się gwiazda PRL-u [ZDJĘCIA]

15 kwietnia 2016, 11:11
Studiowała polonistykę, ale za sprawą przypadku została aktorką. Dzięki roli Marusi w „Czterech pancernych” stała się ulubienicą Polaków, a o jej urodzie w jednym ze swoich największych przebojów śpiewał zespół Perfect. Będąc u szczytu popularności niespodziewanie zniknęła z ekranów. Pola Raksa, jedna z najpiękniejszych Polek, skończyła 75 lat!
Studiowała polonistykę, ale za sprawą przypadku została aktorką. Dzięki roli Marusi w „Czterech pancernych” stała się ulubienicą Polaków, a o jej urodzie w jednym ze swoich największych przebojów śpiewał zespół Perfect. Będąc u szczytu popularności niespodziewanie zniknęła z ekranów. Pola Raksa, jedna z najpiękniejszych Polek, skończyła 75 lat! / Polska Agencja Prasowa / Zygmunt Januszewski
Pola Raksa studiowała polonistykę, ale za sprawą przypadku została aktorką. Dzięki roli Marusi w „Czterech pancernych” stała się ulubienicą Polaków, a o jej urodzie w jednym ze swoich największych przebojów śpiewał zespół Perfect. Będąc u szczytu popularności niespodziewanie zniknęła z ekranów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Tematy:
Pola Raksa zdjęcia Pola Raksa aktorka Pola Raksa zdjęcia Pola Raksa urodziny Pola Raksa

Powiązane

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • che 1956
  2016-05-28 18:17:34
  super babka
  0
 • Mąż 42
  2021-04-20 05:39:25
  Manakin lepszy....nie krzyczy..,nie wydziwia....zawsze wierny.....i za darmo
  0
 • yogi bubu
  2016-04-17 16:42:32
  Na pewno Polka?
  4

Zobacz więcej