Warszawa

Emilia Krakowska zakochana w koledze ze studiów. Ich związek kwitnie

5 grudnia 2015, 13:16
Była niekwestionowaną gwiazdą PRL-u i rozbudzała wyobraźnię wielu, jednak przez lata trafiała wyłącznie na niewłaściwych mężczyzn. Za mąż wychodziła cztery razy, unikając związków z aktorami. Pierwszym wybrankiem był ekonomista, drugim poeta, kolejnym budowniczy rurociągów, a na końcu historyk.
Była niekwestionowaną gwiazdą PRL-u i rozbudzała wyobraźnię wielu, jednak przez lata trafiała wyłącznie na niewłaściwych mężczyzn. Za mąż wychodziła cztery razy, unikając związków z aktorami. Pierwszym wybrankiem był ekonomista, drugim poeta, kolejnym budowniczy rurociągów, a na końcu historyk. / AKPA/Polska Agencja Prasowa
Na swoim koncie ma aż cztery rozwody, ale w końcu trafiła na prawdziwą miłość. Dziś Emilia Krakowska ma 75 lat i jest w szczęśliwym związku z ukochanym z czasów studenckich, z którym nie miała kontaktu przez prawie pół wieku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Tematy:
miłość aktorka Emilia Krakowska związek

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ala
  2015-12-07 08:01
  ona mi przypomina Rabczewską
  1
  zgłoś
 • E tam
  2015-12-07 07:27
  Za mąż wychodziła cztery razy. Raczej ma trudny charakter. Pamiętam , że kiedy Wajda dostawał Oskara, to wyraźnie bał się jej udziału w programie o sobie. Bo ona wali co myśli i jest szczera do bólu.
  0
  zgłoś
 • wolna i szczęśliwa 70-latka
  2015-12-06 23:26
  stara durna ...baba....
  2
  zgłoś
 • Jarosław Kapłon
  2015-12-06 04:58
  Z tą rozbudzona wyobrażnią to chyba lekka przesada. Owszem nie powiem jako uroda wiejskiej dziewczyny z lat 50 i 60 tamtego wieku była przednia .
  1
  zgłoś

Zobacz więcej