Warszawa

TOP 6: Najdłuższe nogi w show biznesie

2 kwietnia 2015, 15:21
Wzrost: 185 cm, długość nóg: 123,5 cm
Wzrost: 185 cm, długość nóg: 123,5 cm / Twitter
Na małym ekranie wydają się znacznie niższe niż w rzeczywistości i trudno zauważyć, że każda z nich ma powyżej 180 cm wzrostu. Dużym atutem tych gwiazd są ich naprawdę długie nogi. Rekordzistką jest Swietłana Pankratowa, która za sprawą ponętnych 132 cm, trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Tematy:
Rekord nogi długość nóg zdjęcia modelki Guinness

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • adelaide
  2015-04-03 15:05
  Hrabia z ruskiej budy, Komorowski, nie odpuszcza, łże jak bura suka, konfabuluje i manipuluje.


  Nawet rocznicę śmierci Jana Pawła II wykorzystał do walki z opozycją


  Okazuje się, że dla kandydata PO w wyborach prezydenckich nawet 10. rocznica śmierci świętego Jana Pawła II jest świetną okazją do... "domordowywania" politycznej konkurencji. Jak zasugerował Bronisław Komorowski - dziś papież byłby za wejściem Polski do strefy euro. Zmianę waluty, z powodu zagrożenia podwyżką cen w sklepach krytykuje Andrzej Duda - kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP.

  "Co pana zdaniem zostało w Polsce z przesłania Jana Pawła?" - takie pytanie padło w trakcie wywiadu Bronisława Komorowskiego dla stacji TVN24. W odpowiedzi kandydat PO skorzystał z okazji i nauczanie świętego Jana Pawła II wykorzystał do ataku na konkurencję w wyborczym wyścigu.

  - Ja jestem tutaj jako postać polityczna. Dla mnie nie do przecenienia było stanowisko Jana Pawła II w kwestii członkostwa Polski w Unii Europejskiej. To, że dzisiaj odzywają się głosy straszące Polaków Unią Europejską, czy strefą euro, to jest okazją dobrą, żeby przypomnieć: Jan Paweł II w swoim nauczaniu, w polskim Sejmie jednoznacznie zachęcał do uczestnictwa w integracji europejskiej, przy jednoczesnej odważnej obronie własnego, tradycyjnego świata wartości - powiedział Bronisław Komorowski.

  W ten sposób polityk PO odniósł się do krytyki ze strony Andrzeja Dudy dla wprowadzenia w Polsce euro. - "Tak" dla Unii Europejskiej, ale "nie" dla euro do czasu, gdy w Polsce zaczniemy zarabiać tak, jak na zachodzie Europy - mówi w najnowszym spocie wyborczym Andrzej Duda.  Nie pierwszy raz Komorowski, obrońca i patron WSI, sugeruje, że bycie przeciwko walucie euro, to bycie przeciwko członkostwu w UE. Ostatnio - nagrywając krótki videoblog na łódce "Błędna" w Zbąszyniu - posunął się nawet do kłamstwa w tej sprawie. Kandydat Platformy Obywatelskiej stwierdził, że Andrzej Duda w 2004 roku był przeciwko integracji Polski z Unią Europejską, mimo że sam Duda nie był wtedy czynnym politykiem, a Prawo i Sprawiedliwość popierało wejście Polski do UE.

  - Trudno zrozumieć, poza jakąś bezsensowną wrogością wobec Europy i niechęcią do członkostwa Polski w Unii Europejskiej, tej samej de facto, która dawała o sobie znać w czasie decyzji o wejściu Polski do Unii, kiedy były siły, środowiska i konkretni ludzie chcący zatrzymać Polskę w drodze na Zachód, w drodze do Unii Europejskiej. Trudno zrozumieć, że ci sami ludzie próbują Europą straszyć i robią to, jeszcze co jest śmieszniejsze - głównie w sklepie - stwierdził Komorowski.
  0
  zgłoś
 • maciuś
  2015-04-02 23:16
  Nogi jak nogi ale zdjęcie wygląda raczej na antyreklamę nadmiernego opalania.
  Tak Jejmość jak i co gorsza dzidzi wyglądają jakby je kto za długo opalał przez ..sitko, nawet podłoga jakby upstrzona piegami ... A może to fotograf był niezdrów, po balandze ...?
  0
  zgłoś
 • gość
  2015-04-02 18:13
  A Wiesio13 ma 155cm wzrostu w tym nogi 150cm...reszta to szyja.
  0
  zgłoś

Zobacz więcej