Warszawa

Najbardziej wytatuowana modelka świata? Pracuje z najlepszymi

6 maja 2014, 13:01
Zdaniem jednych tatuaże dodają seksapilu, dla innych są jedynie szpecącą ozdobą. Dla Lexy Hell opinie tych drugich nie mają żadnego znaczenia. Swoje kolorowe życie rozpoczęła w wieku 16 lat. Od tamtej pory przynajmniej raz w miesiącu pojawiała się w salonie tatuażu. Dziś ma 27 lat i jest prawdopodobnie najbardziej wytatuowaną modelką na świecie.
Zdaniem jednych tatuaże dodają seksapilu, dla innych są jedynie szpecącą ozdobą. Dla Lexy Hell opinie tych drugich nie mają żadnego znaczenia. Swoje kolorowe życie rozpoczęła w wieku 16 lat. Od tamtej pory przynajmniej raz w miesiącu pojawiała się w salonie tatuażu. Dziś ma 27 lat i jest prawdopodobnie najbardziej wytatuowaną modelką na świecie. / Facebook
Na pierwszy tatuaż zdecydowała się, kiedy miała 16 lat. Od tamtego czasu jej ciało stopniowo zamieniało się w galerię dzieł utalentowanych tatuażystów. Dziewczyna zyskała popularność, a ta zaowocowała sukcesami w modelingu. Lexy Hell została modelką Jeana Paula Gaultiera. Zobacz zdjęcia!
Tematy:
seksapil Niemka ciało modelka Lexy Hell zdjęcia tatuaże

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Janek
    2014-06-01 04:22:10
    Ta modelka ma niewatpliwie problem z glowa.
    0

Zobacz więcej