Uwaga! Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Anuluj Zobacz stronę
Warszawa

TOP 6: Erotyczne prezenty na mikołajki!

18 listopada 2013, 10:26
Zamszowy bicz przyprawi ciebie lub twojego partnera o przyjemne ciarki na plecach. Coś dla tych, którzy lubią ostrzejszą jazdę. Kto dzisiaj był niegrzeczny? Z tym narzędziem kara będzie słodka... Zamieniajcie się rolami i realizujcie swoje najskrytsze fantazje.Gadżet idealny zarówno dla par, które dopiero rozpoczynają wspólną zabawę w dominację i uległość, jak i dla par doświadczonych
Zamszowy bicz przyprawi ciebie lub twojego partnera o przyjemne ciarki na plecach. Coś dla tych, którzy lubią ostrzejszą jazdę. Kto dzisiaj był niegrzeczny? Z tym narzędziem kara będzie słodka... Zamieniajcie się rolami i realizujcie swoje najskrytsze fantazje.Gadżet idealny zarówno dla par, które dopiero rozpoczynają wspólną zabawę w dominację i uległość, jak i dla par doświadczonych / Media
Sezon polowania na mikołajkowe prezenty rozpoczęty. Skarpetkom i ciepłym majtkom mówimy: dość! Pora na zmysłowe podarunki, które powiedzą jej, jak bardzo ją kochasz. Zobacz galerię!
Tematy:
upominki gadżety kobieta prezent salon erotyczny Seks

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • emeryt
    2013-11-18 12:10
    Co to za nowy zwyczaj zawitał do Polski - "mikołajki" ? Wiem o dniu a raczej nocy św. Mikołaja, tradycyjnie obchodzonego w Polsce 6 grudnia. Czyżby to nowy nabytek jankeski podobny do hallowinu? Naród, który nie szanuje swych tradycji, nie szanuje też swej historii.
    0
    zgłoś

Zobacz więcej