O tym nie powinna wiedzieć... 5 męskich tajemnic

 Wspomnienia z życia seksualnego
Wspomnienia z życia seksualnego / Shutterstock
Absolutna szczerość nie zawsze się opłaca, a wyjawienie mrocznych sekretów i odsłonięcie swojej ciemnej strony może stać się gwoździem do trumny kolejnego związku. Czytelnicy portalu Askmen.com wypowiedzieli się na temat męskich tajemnic. Oto czego ich zdaniem facet nie powinien wyjawić swojej partnerce!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Tematy:
sekrety Seks małżeństwo związek zdrada

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bartolo
  2014-01-11 16:14
  autor tego artykułu musi być gejem - bo o kobietach nie wie nic
  0
  zgłoś
 • lalunia
  2013-03-04 18:31
  To są bzdury.Najgorsze jak facio jest glupi jak but a zgrywa entelygenta.Burak z buraka wyjdzie zawsze.Najgorszy rodzaj buraka to ten,co nie widzi belki u siebie a u innych nawet żdżblo dojrzy.Nie cierpię też egoistów i wychwalających się pod niebiosa a także synalków mamusi,ciągle udających pokrzywdzonych przez los.Hieny i pijawy też nie w moim guście.I jeszcze jedno,nie żeńcie się kiedy macie pociąg do rozpusty i zdrady.Pamiętajcie,że zostawienie żony z waszymi dziećmi dla innej,zawsze mlodszej, to po prostu chamstwo.
  0
  zgłoś
 • Lech
  2013-03-01 22:36
  Kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania ...
  toż to jakiś marketing personalny ... czyli kłamstwo ...

  ważne jest intelektualne iskrzenie ...

  a najważniejsza jest zasada ... zero egoizmu, maksimum altruizmu ...

  przykład ... podejmujesz (on/ona) ryzyko, starasz się ... nie udało się, przegrywasz (bez względu na skalę) ... aż tu nagle, jak grom z jasnego nieba ... wkracza (ona albo on) ... i uśmiechając się mówi: "luzik" :-)

  przecież jesteśmy w konta(szach)kcie ... :-)
  0
  zgłoś
 • Bader
  2013-03-01 21:58
  ~DinX jestes niemozliwy!
  0
  zgłoś
 • Wyszymir
  2013-03-01 21:26
  Nie zgadzam się z tymi twierdzeniami, ani tymi przypadkami. Jeśli partnerka o tym nie wie, bo się boisz jej powiedzieć to znaczy, że nie możecie być partnerami. Ja znam wszystkie zagrywki mojej partnerki a ona moje i to nie tylko takie jak tu opisano i jakoś nie mamy do siebie żalu.
  0
  zgłoś
 • 66
  2013-03-01 20:57
  6 slajd to największa bzdura jaką widziałem. Moje pieniądze wydaje na co chce i nic nikomu do tego.
  0
  zgłoś
 • DinX
  2013-03-01 11:26
  A czy można kobietom zdradzić, że jedne majtki można używać tydzień - codziennie inną stroną?
  1
  zgłoś

Zobacz więcej