Uwaga! Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Anuluj Zobacz stronę
Warszawa

Wspólny orgazm. Jak dotrzeć na szczyt w jednym czasie?

27 sierpnia 2015, 12:40
Orgazm równoczesny jest jednym z kilkunastu (lub według niektórych źródeł kilkudziesięciu) rodzajów orgazmu jakie można wywołać u kobiety. W czasach rosnącej świadomości seksualnej Polaków, coraz więcej osób zaczyna otwarcie mówić na temat swoich potrzeb i okazuje się, że nie wszystkim kochankom pasuje sytuacja w której to on zawsze kończy wcześniej… Jednymi z najbardziej poszukiwanych technik seksualnych są te, które pozwoliłby na równoczesne szczytowanie.
Orgazm równoczesny jest jednym z kilkunastu (lub według niektórych źródeł kilkudziesięciu) rodzajów orgazmu jakie można wywołać u kobiety. W czasach rosnącej świadomości seksualnej Polaków, coraz więcej osób zaczyna otwarcie mówić na temat swoich potrzeb i okazuje się, że nie wszystkim kochankom pasuje sytuacja w której to on zawsze kończy wcześniej… Jednymi z najbardziej poszukiwanych technik seksualnych są te, które pozwoliłby na równoczesne szczytowanie. / Shutterstock
Mimo, że nie jest niezbędny do osiągnięcia całkowitej satysfakcji z seksu, coraz częściej staje się pragnieniem par. Czy równoczesny orgazm jest możliwy? Tak, jeśli poznacie odpowiednie techniki seksualne.
Tematy:
orgazm równoczesny partnerka miłość pieszczoty związek Seks

Powiązane

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • eródyta
  2015-08-27 15:20:22
  Po prostu musi udawac jak zawsze tylko ze w tym samym czasie co ja sie spuszczam.
  0
 • wojtasssssssssss.
  2015-08-29 20:53:39
  Facet dochodzi ''pyk'' i tyle natura zwycieża,jednocześnie niewykonalne.
  0
 • janinaH
  2012-04-25 19:01:14
  Mężczyzna musi umieć utrzymać penisa na wodzach , , bo żadna kobieta to nie kura , penis musi stać dłużej niż u koguta , przeciwnym razie niech się nie bierze za kobiety .
  1
 • johny
  2016-04-30 18:14:24
  dotrzeć jednocześnie - do zrobienia. teraz już nie mam problemów ze wzwodem. odkąd lekarz przepisał mi Maxigrę Go to wszystko działa tak jak powinno. Wcześniej miałem problemy ze wzwodem przez co seks nie był idealny. Teraz jak żuję maxigrę to wszystko jest super!
  0

Zobacz więcej