Warszawa

Seks mój narkotyk. Uzależnienie czy tylko tani "lans"?

29 sierpnia 2011, 12:58
Seksoholicy?
Seksoholicy? / AKPA
Pojęcie seksoholizmu jako odrębnej jednostki diagnostycznej jest kwestią sporną w kręgach psychologów i psychiatrów. Obecnie uznany jest przez wielu specjalistów za modę obyczajową, związaną ze wzmożoną popularnością dobrze sprzedającej się tematyki miłosnej w mediach. Mimo to problem istnieje i przyznaje się do niego wiele osób. Około 80 proc. z nich to uzależnieni od seksu mężczyźni. "Nie chodzi o seks, ale o obsesję", mówi Robert Weiss, założyciel i dyrektor Sexual Recovery Instytute w Los Angeles. Te siedem gwiazd walczy albo walczyło z uzależnieniem od seksu… chociaż być może była to tylko walka o dobre publicity.
Tematy:
seksoholizm choroba Duchovny Seks media Benet West publicity Brand Sheen douglas uzależnienie Woods marketing Murray

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • EWA KOBY
  2011-10-08 05:39
  JAKI SEKS JEMU I INNYM JUZ DAWNO NIE STAJE ALA CLINTON ALA TIGER WOODS CZY BELUSSIO ONI CHODZA TYLKO NA LODY I IN VITRO ALA M.JACSON PS EX KACLER SCHRODER TEZ BEZPLODNY ALE WYKASTRANIEC MA PAPE LINE POMIMO PL I RUSKIE ADOPTIV PS MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIOKA BYLA CORKA BISKUPA
  0
  zgłoś
 • EWA KOBY
  2011-09-11 19:25
  JAKIE GATUNKI TO GAGATKI A SAMCOW JUZ DAWNO BRAK NAWET BRUBUJACYM ODEBRALI STATUS I HONOR A KOBIETOM GODNOSC NAWET MATKI
  0
  zgłoś
 • UK 666
  2011-09-02 01:51
  Bill Murray to równy gość :)
  0
  zgłoś
 • Kamil i Kamila
  2011-08-29 19:48
  Bzdury, ani uzależnienie, ani lans, tylko prawo natury. U ssaków (i nie tylko) tak jest, że samce mają za zadanie zapładnianie jak największej liczby samic, a samice dobierają sobie tego, który da najlepsze potomstwo. Przyjemność jest napędem działania, ale nie jest czynnikiem pierwotnym. Pierwotne jest prawo zachowania gatunku.
  0
  zgłoś

Zobacz więcej