Seks oralny to nie grzech. Terlikowska zdradza sekrety udanego małżeństwa

| Aktualizacja:

To co dzieje się w sypialni jest wynikiem fantazji małżonków, a seks oralny to nie grzech, pod warunkiem, że „wszytko kończymy w kobiecie”. Znana z konserwatywnych poglądów Małgorzata Terlikowska, w wywiadzie dla pudelek.tv, postanowiła przełamać katolickie tabu…

wróć do artykułu
  • ~costam
    (2015-10-05 21:44)
    a dlaczego naszego papiesza terlikowskiego nie obowiazuje celibat ?!
  • ~eródyta
    (2015-10-04 01:48)
    Kończymy w kobiecie. Zawsze wiedziałem, że tapani lubi chłeptać sperme. Cicha woda. nono
  • ~kacaff
    (2015-10-03 16:57)
    Seks oralny należy również do ochyctwa. bardzo często się zdarza, że wyrzut nasienia następuje w tzw. paszczę jak mężczyzna sie zrzuci (dokona tzw. spuszczenia się) Ponadto bicie tzw. konia albo analizm są również zakazane gdyz dopuszczaja do wyrzutu nasienia w kiszkę stolcową, co nie jest właściwe, albo na gazetę lub do tzw. ubikacji. Jak dojdziemy do władzy to zakażemy. Kacaff, wybitny znawca, teolog i autorytet moralny w Bydgoszczy.
  • ~gosc
    (2015-10-03 10:40)
    Jak jej talib nasika to ona połyka żeby skończyło się w niej! to tora czy koran?
  • ~raz oryczkiem i raz klonica
    (2015-10-02 22:06)
    A co na to Pan BOG? Czy Panu Bogu podobaja sie takie lajdactwa i lachuderstwa?
  • ~Katol
    (2015-10-02 21:44)
    To bardzo odważne wyznanie Pani Terlikowskiej. Seks oralny kończy się w kobiecie ale najczęściej w ustach. Nie wiem czy w takiej sytuacji możliwe jest zapłodnienie. Chyba jednak to grzech. Będzie musiała w niedzielę się wyspowiadać i mąż też.
  • ~oratorka
    (2015-10-02 21:16)
    sex oralny z połykiem to kanibalizm,jak wypluty to aborcja.mogła by terlikowska zdradzić co ją kręci.
  • ~GOSC
    (2015-10-02 19:25)
    Papiezowa i papa-talib uprawiają sex oralny? szkoda że nie nakręcili filmiku byłby megahit internetu!
  • ~Macisław Kereszeni
    (2015-10-02 19:08)
    Kiedyś przeczytałem wspaniałą Mądrość ,,Starego Cygana"-,,nie jest ważne w którą dziurkę wkładasz ,byle była zgoda partnera i obopólne zadowolenie".Cygan dodał co się dzieje w sypialni ma trzech światków: partner,partnerka,oraz Księżyc zaglądający .Nie interesuję Mnie jak Kto uprawia Sex,byle z tym nie pchać się na parady,defilady itd.Bo z Miłością nie pchaj się na afisz,gdy nie potrafisz.
  • ~kz
    (2015-10-02 17:58)
    Jak patrzę na minę pana Tomasza , to tak do końca nie jestem przekonany jak to u Nich
    z tym seksem oralnym bywa . . .
  • ~bobby x
    (2015-10-02 17:17)
    a co z analikiem żono nadpapieża Terlikowskiego ?