Lot awionetką dla dwojga – piękne widoki i mocne wrażenia

W trakcie lotu awionetką zakochani mają okazję, aby z kilkuset metrów nad ziemią podziwiać rozpościerające się w dole przepiękne widoki. Wspólny lot, pełny niesamowitych panoram z możliwością ich uwiecznienia oraz dreszczyk emocji związany z wzbiciem się w powietrze gwarantują, iż te walentynki nie przejdą bez echa.

Masaż czekoladowy dla dwojga – odrobina słodkiego relaksu

Dla par, które preferują spokojniejsze doznania niż sporty ekstremalne miłym prezentem może okazać się masaż czekoladowy. Wykonany przy użyciu prawdziwej czekolady jest wyjątkową ucztą dla ciała i zmysłów. Sprawia, że skóra pięknie pachnie i jest wspaniale nawilżona. Masaż ten, dzięki zawartej w czekoladzie teobrominie, która uwalnia w mózgu endorfiny zwane „hormonami szczęścia”, daje zastrzyk pozytywnej energii. Skóra korzysta z dobroczynnych cech czekolady i staje się aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Upajający zmysły słodki zapach unosi się w całym pomieszczeniu, gdzie wykonywany jest masaż.

Sesja zdjęciowa dla dwojga – uchwycenie magicznych chwil

Każda kobieta chce czuć się niepowtarzalna i piękna, szczególnie u boku swojego partnera, dlatego zaaranżowanie wspólnej sesji zdjęciowej może okazać się wspaniałym upominkiem walentynkowym. Fachowy wizaż, wskazówki stylisty i realizacja sesji przez profesjonalnego fotografa czynią z tego prezentu niezapomniane przeżycie dla obojga. Wspólna sesja fotograficzna to bardzo osobista pamiątka, doskonały pomysł na rocznicę i jednocześnie wspaniała przygoda.

Lekcja tańca dla dwojga – zmysłowo i aktywnie

Dla par ceniących ruch i aktywność niestandardowym pomysłem na spędzenie walentynek może okazać się: lekcja tańca dla dwojga – na przykład zmysłowej salsy lub ognistego tanga. W czasie indywidualnych zajęć tanecznych partnerzy pod czujnym okiem instruktora uczą się jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą odczuć zakochanym komfort tańczenia i pozwolą poczuć się pewniej na parkiecie. Zajęcia taneczne są znakomitą formą relaksu i sposobem na lepsze poznanie siebie oraz swojego partnera lub partnerki.

Kurs sushi dla dwojga - nauka i degustacja w jednym

To doskonała okazja, aby wzbogacić własną kuchnię o nowe potrawy i nauczyć się samodzielnie przygotowywać sushi. Kurs sushi może być miłą, kulinarną niespodzianką połączoną ze smaczną degustacją dla wielbicieli japońskiej kuchni. Podczas warsztatów szef kuchni opowie zakochanym o historii sushi, rodzajach, zasadach łączenia składników, pokaże jak przygotować ryż i zalewę, jak skręcić doskonałe maki i nigiri. Prowadzący sushi masterzy nauczą, jak dokonać prawidłowego filetowania i krojenia. Nauka przygotowywania sushi pod okiem mistrza może zaowocować niespodzianką dla rodziny czy przyjaciół i wyjątkowym pokazem kulinarnych umiejętności.