Zdaniem wróżbitów, kobiety urodzone w poniedziałek, wtorek i czwartek to osoby posiadające wszystkie cechy, by zaspokoić swojego partnera. Są pogodne, towarzyskie, dbają o sferę erotyczną mężczyzny i chętnie wskakują do jego łóżka. Są aktywne oraz odważne, a te cechy przejawiają także w sypialni. Chcą wręcz popisywać się umiejętnościami tak, że partner może czuć się zwolniony z aktywności. Lubią o wszystkim decydować – pisze se.pl.

Nieco gorzej w opinii astrologa i chirologa wypadają panie urodzone w środę oraz piątek. Nie uznają spontanicznego seksu, do kwestii życia intymnego podchodzą z rozwagą i niestety trudno je zaciągnąć do łóżka. Twoja życiowa maksyma to - praca i obowiązki, a później i nieczęsto przyjemności. Gdy już trafiasz do łóżka z upatrzoną osobą, gubisz się w drobiazgach i zapominasz o sednie sprawy – pisze o paniach tabloid.

Kochanki idealne rodzą się w niedzielę. Nie ma dla ciebie osoby, której nie da się uwieść. Cechuje cię nieprzeciętna ciekawość i chęć doznawania coraz to nowych przygód. Ale czasem napada cię nagła niewiara we własne siły. Jeśli zabraknie ci wytrwałości, będziesz musiała zaczynać od początku - podsumowuje Super Express.