1. Znajomość języków obcych
Każdy mężczyzna, który zna choć jeden język poza ojczystym, zyskuje w oczach kobiet. Dowodzisz przez to, że jesteś zdeterminowany w osiąganiu zamierzonego celu, a dodatkowo sprawdzisz się w roli tłumacza na zagranicznych wycieczkach.

2. Gra na instrumencie
Mężczyźni, którzy potrafią grać na instrumentach uważani są przez kobiety za wrażliwych, delikatnych i romantycznych. Dzięki tej umiejętności bez trudu zaimponujesz kobiecie już na początku znajomości. Jeśli nie potrafisz na niczym grać, to pora poszukać samouczków na YouTube.

3. Zadatki na mechanika
Choć nie każdy rodzi się mechanikiem samochodowym, to warto znać choć podstawy samochodowych instalacji. Każda kobieta będzie oczarowana, jeśli szybko i sprawnie pomożesz jej przy niesprawnym aucie. Dodatkowo nie dasz się naciągnąć nieuczciwym mechanikom.

4. Taniec
W tańcu możesz pokazać, że jesteś pewny siebie, wyluzowany i towarzyski. Nikt nie wymaga, żebyś był od razu królem parkietu, jednak odrywając się czasem od baru i porywając kobietę do tańca, możesz tylko zyskać.

5. Gotowanie
Choć większość kobiet nie chce przyznać, że to mężczyźni są lepszymi kucharzami, to każda z nich będzie zachwycona, jeśli raz na jakiś czas to ty przyrządzisz romantyczną kolację.

6. Aktywność fizyczna
Z jednej strony kobiety oczekują od mężczyzn delikatności i wrażliwości, ale mimo wszystko ich pożądanie wzrasta na widok atletycznej sylwetki. W końcu wysiłek fizyczny zwiększa poziom testosteronu.

7. Złota rączka
Umiejętność wykonania podstawowych napraw w domu to szerokie zagadnienie, jednak według kobiet prawdziwy mężczyzna powinien wiedzieć jak obchodzić się z młotkiem i śrubokrętem.

8. Łóżkowe umiejętności
Jeśli chcesz, aby seks był dla twojej partnerki równie ważny, jak dla ciebie, to nie zapominaj w łóżku o jej potrzebach. Poświęć trochę więcej czasu na grę wstępną, a zyskasz znacznie więcej.

9. Dbanie o siebie
Dla wielu mężczyzn granica między własnym stylem, a niedbalstwem bywa trudna do zauważenia. Kobiety lubią zadbanych facetów, którzy czarują schludnym wyglądem i dobrą wodą po goleniu.

10. Rozmowa
Rozmowy z kobietami bywają skomplikowane. Jeśli jesteś dobrym słuchaczem, wzbudzasz zaufanie i potrafisz wykazać się empatią, to każda kobieta uzna cię za ideał.