Kajdanki - bo o nich mowa - to jeden z najstarszych gadżetów erotycznych. Kojarzy się zwykle z metalowym, mało eleganckim przedmiotem, którego wiele kobiet nie chciałoby założyć, choćby ze względu na wygląd. Okazuje się jednak, że kajdanki mogą zaskoczyć elegancją i stylem. Mamy dla Was kajdanki, które nie tylko spełnią najbardziej pikantne erotyczne fantazje, ale także będą autentyczną ozdobą kobiecego ciała.

refform.pl

Wielu z nas odczuwa niesamowitą przyjemność krępując partnerkę lub partnera, odgrywając wcześniej wymyślone role, dominując lub będąc dominowanym w czasie miłosnych uniesień. Używając do tego kajdanek z pereł, koronek lub eleganckich łańcuszków, sprawiamy, że erotyczna zabawa staje się jeszcze bardziej zmysłowa - mówi Robert Strzelecki z salonu erotycznego Refform Fetish Store.

refform.pl

Kajdanki mogą być wykonane np. z materiału i srebrnych łańcuszków, pereł, biżuterii, mogą też mieć na sobie dodatkowe dekoracje, np. pióra, koronki. Nie muszą być wykorzystywane do brutalnych zabaw. Wręcz przeciwnie. Kajdanki z pereł są tak zbudowane, by nie pozostawiały na ciele oznak ich używania a materiał, z których są wykonane jest wcześniej odpowiednio testowany.

refform.pl

Mogą być zakładane na przegubach rąk lub na nogi nad kostką. Oczywiście ich delikatność wykonania gwarantuje, że zabawa jest bezpieczna. Tak naprawdę nie są w stanie zupełnie unieruchomić partnera lub partnerki, a jedynie pozwalają na odegranie z góry ustalonych ról - przekonuje Robert Strzelecki.

http://youtu.be/dWJQfCaOizo