Polski Kodeks Karny za niedopuszczalne uznaje między innymi pedofilię, gwałt, sutenerstwo i kazirodztwo. W USA sprawa wygląda całkiem inaczej… Seksualne igraszki Amerykanów są regulowane prawem w szczegółowy sposób. Oto kilka najbardziej zaskakujących przepisów.

W Cottonwood w Arizonie mandat mogą otrzymać kochankowie, którzy postanowili zabawić się w samochodzie z przebitymi oponami. Prawo przewiduje podwójną karę, jeśli obywatele będą uprawiali seks na tylnej kanapie auta.

W Harrisburg w Pensylwanii rozprawa sądowa grozi za miłosne igraszki z kierowcą ciężarówki w punkcie poboru opłat na autostradzie.

Natomiast w Oblong w stanie Illinois ukaranym można zostać nawet za seks w noc poślubną, jeśli współżycie miało miejsce podczas łowienia ryb lub polowania.

Również w Bozeman w Montanie przepisy nie oszczędzają kochanków. Trzeba uważać tam nawet na własnej posesji. Karą może skończyć się uprawianie seksu przed domem i to po zachodzie słońca, chyba że kochankowie nie będą nadzy…

To tylko kilka zaskakujących pomysłów urzędników. Pamiętaj więc, aby przed wyjazdem z Polski sprawdzić, czy za chwilę przyjemności nie spotka cię sroga kara zapisana w paragrafach.