Największe członki mają obywatele Demokratycznej Repubiki Konga. Z wyliczeń badaczy wynika, że średnia długość przyrodzenia mieszkańców tego kraju wynosi 17,93 cm. Zaraz za nimi plasują się Ekwadorczycy z wynikiem 17,7 cm. Trzecie miejsce zajmują obywatele Ghany - 17,3 cm.

Najsłabiej wypadają Azjaci. Długość przyrodzenia mieszkańców obu Korei to zaledwie 9,66 cm. Następna jest Kambodża, z wynikiem: 10,04 cm, Indie - 10,24 cm, Japonia 10,92 cm, Filipiny - 10,85 cm, Sri Lanka - 10,89 cm i Tajlandia - 10,16.

W Europie największymi penisami mogą się pochwalić Węgrzy - statystyczny mieszkaniec tego kraju ma przyrodzenie o wielkości 16,1 cm. Polacy z ok. 14 cm mieszczą się w środku światowej stawki. Nie mamy się czego wstydzić. Tym bardziej, że według seksuologów już 12 cm członek może w pełni zaspokoić kobietę - ocenia Robert Strzelecki z Reform Fetish Store, największego w Polsce salonu erotycznego. Wielu mężczyzn to jednak nie przekonuje.

Według badań prof. Zbigniewa Izdebskiego nad życiem seksualnym Polaków ok. 10 procent z nas obawia się seksu z powodu braku wiary w możliwość zaspokojenia partnera. Często nie sam fakt posiadania określonej wielkości penisa, a wmówienie sobie, że jest zbyt mały ma negatywny wpływ na życie seksualne. Strach paraliżuje - uważa Strzelecki. Jego zdaniem problem jest „mniejszy” niż wielu Polakom się wydaje: Jeżeli już ktoś naprawdę uważa, że długość jego członka uniemożliwia mu osiąganie satysfakcji seksualnej istnieje wiele sposobów na rozwiązanie tego problemu.

http://youtu.be/fVLSiRziurI

Jest wiele systemów, które trwale powiększają członka. Jednym z nich, bardzo skutecznym, jest system pompki wodnej. Woda podczas pompowania masuje mięśnie członka i powoduje, że zaczynają one się wydłużać. Pompka wodna o której mówię może wydłużyć członka nawet o 6 cm! - zapewnia Robert Strzelecki z Refform Fetish Store.