Elektro seks, czyli elektrostymulacja polegająca na zwiększaniu doznań seksualnych za pomocą prądu o niskim napięciu. Jak to działa? Klasyczne urządzenie do elektro seksu składa się z panelu kontrolnego, kabelków oraz elektrod samoprzylepnych. Partnerzy przyklejają elektrody do ciała, np. na udach, pośladkach, dłoniach, w okolicach genitaliów, czy brzuchu.

Elektro seks, czyli inaczej elektrostymulacja polega na zwiększaniu doznań seksualnych za pomocą prądu o niskim napięciu / refform.pl

Elektrostymulacja odbywa się na skutek przepływu prądu o niskim napięciu. Jego siłę, intensywność oraz częstotliwość kontroluje się za pomocą panelu sterowania. Przepływ prądu na najniższych ustawionych poziomach powoduje, iż odczuwamy na miejscu założenia elektrod przyjemne mrowienie. Przechodzenie na kolejne poziomy sprawia, że mrowienie narasta. Taka stymulacja podczas stosunku lub pieszczot sprawia wielu osobom niesamowitą przyjemność - tłumaczy Robert Strzelecki z salonu erotycznego Refform Fetish Store.

Elektrody przylepiane do ciała, to nie wszystko. Wraz ze wzrostem zainteresowania tego typu doznaniami producenci erotycznych zabawek przygotowali całą gamę gadżetów umożliwiających elektropobudzanie podczas seksu. Są to np. sondy dopochwowe, lubrykanty przewodzące prąd, opaski z gumy przewodzącej do stymulacji okolic genitaliów, opaski przewodzące na przedramię i uda, klamerki do stymulacji sutków,czy ostrogi do stymulacji okolic erogennych na piersiach i łona.

http://youtu.be/ozMmHgzLg44

Najbardziej popularnym staje się zestaw do stymulacji elektro z wykorzystaniem odtwarzanej muzyki. Może to być ulubiona muzyka każdego rodzaju, włącznie z muzyką jazzowa, czy klasyczną. Odtwarzana muzyka jest przekładana na „język elektro impulsów” i przekazywana poprzez elektrody na wybrane miejsce ciała. Można delektować się w ten sposób np. muzyką Mozarta czy Madonny - mówi Robert Strzelecki z Refform Fetish Store. Aby zabawa elektro seksem była całkowicie bezpieczna, należy pamiętać o dokładnym przeczytaniu i zastosowaniu się do nabytej wraz z urządzeniem instrukcji. Ponadto elektrod nie można umieszczać w okolicach serca, szyi, klatki piersiowej oraz na głowie.