Monika Ordowska na swoje nazwisko zaczęła pracować już jako licealistka. Początkowo modeling, epizodyczne role w serialach, w końcu, w wieku 23 lat, udało się jej znaleźć na okładce „Playboya”.

Media

>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>

Pierwszym przełomem w jej karierze była wygrana w wyborach „Miss Warszawy”. Monika zaczęła pojawiać się w kolorowym magazynach, reklamach telewizyjnych, pozowała nawet do kalendarza „Fujifilm” wraz z Rafałem Maserakiem. Ordowska przyjmowała też odważniejsze propozycje i swoim pięknym ciałem ozdabiała walki bokserskie jako ring girl.

Facebook

W 2011 r. została prezenterką programu "Dziewczyny z fortuną" na TV4. Mimo licznych wpadek szybko zyskała sympatię widzów. W wywiadzie dla „Playboya” Ordowska przyznała Kiedyś usłyszałam od realizatora: "Monika, czy mogłabyś ubierać się... skromniej? Chciałbym, żeby ludzie dzwonili i wygrywali, a tak... faceci są zajęci czymś zupełnie innym.

Facebook

Głowę dla pięknej Moniki stracił także o 21 lat starszy Piotr Zelt, a łączące ich uczucie od kilku miesięcy kwitnie na salonach.

AKPA

Za nim dostała propozycję od „Playboya”, ponętne zdjęcia Ordowskiej można było podziwiać na jej profilu na Facebooku. Ciekawe co partner modelki powiedział na jej seksowną sesję w magazynie dla panów…

Facebook