Śpiewa, występuje w programach telewizyjnych, jeśli trzeba chętnie rozbierze się w magazynie dla mężczyzn, zdążyła już nawet przyznać się publicznie do biseksualizmu. To jednak zdecydowania za mało, aby zaistnieć we współczesnym show biznesie.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>

A czego to, czego to nie wymyślą? (...) Czego to, czego to nie wynajdą? Aby tylko błysnąć (...) śpiewa Piotr Rogucki wokalista zespołu Coma. A co tak naprawdę trzeba zrobić żeby zaistnieć w mediach? Na przykład kolekcjonować własne implanty. Sabrina Sabrok, ze względu na swoje postanowienie, zmuszona jest do regularnej wymiany implantów na większe. Celebrytka posiada w swoich zbiorach już 14 egzemplarzy.

Facebook

Implanty biustu, pupy liczne tatuaże, piercing, operacje plastyczne twarzy... to nie wszytko. Sabrina sprawiła sobie także implanty wampirzych kłów. Ingerencja we własne ciało spodobała się jej tak bardzo, ze w przyszłości planuje zabieg zmiany koloru oczu...

Facebook

Jej osoba wywołuje z pewnością skojarzenia z takimi osobistościami show-biznesu jak Coco czy Katie Price. Mimo wszystko Sabrina pozostaje wierna ukochanemu gatunkowi muzyki. Jest nim punk.

AP / DANIEL OCHOA DE OLZA