Japonia, to specyficzny kraj. Inny styl życia, alfabet i... często dla nas niezrozumiałe fantazje erotyczne. Dziecięca pornografia w komiksach mangi, kult lolitki i randki z poduszką nie są tu żadną dewiacją, a rzeczą naturalną i próbą rozwiązania problemów.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Jak podaje portal hanter.pl nowa fascynacja erotyczna narodziła się zupełnie przypadkiem, kiedy to rysowniczka Ryuko Azuma zamieściła w internecie zdjęcia dziewczyny liżącej klamkę. Jak przyznała artystka, na pomysł wpadła tuż po imprezie mocno zakrapianej alkoholem.

9gag.com

Opublikowane na Twitterze fotografie, stały się inspiracją dla fotografki Ai Ehary. Kobieta stworzyła całą serię zdjęć utrzymanych w tej „stylistyce”, a następnie efekt swojej pracy zamieściła na specjalnie stworzonym portalu. W tym momencie sprawy w swoje ręce wzięli internauci i to oni systematycznie powiększali zbiory serwisu.

9gag.com

Erotyczno-fotograficzne zjawisko zdobywa każdego dnia nowych entuzjastów, oraz przyciąga modelki gotowe pozować twarzą do drzwi. Wygląda na to, że miłośnicy seksu z poszewkami, fascynacji lolitek i ostrych komiksów znaleźli sobie nowe hobby, a może nawet fetysz?

9gag.com