Dla celów wróżebnych wystarcza fotografia pośladków, ale lepszy jest oczywiście bezpośredni kontakt – tłumaczy w wróżbita Kazimierz. Żeby dojść do takich wniosków nie trzeba posiadać wyjątkowych umiejętności… jednak okazuje się, że ekspert potrafi swój talent udowodnić i to przed obiektywem aparatu, na modelce wybranej przez dziennikarzy Super Expressu.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Nasza modelka wypracowała na siłowni typ mieszany, płaski i okrągły. Jest więc samodzielna, świetnie sobie radzi w stresujących sytuacjach. Może osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie i zostać gwiazdą. Umie się ładnie ubrać i podoba się mężczyznom. Mimo że silnie akcentuje swoją samodzielność i niezależność, może się poświęcać i być dobrą żoną na długie lata – oznajmia z przekonaniem Kazimierz.

Metoda odczytywania sekretów osobowości, a także przyszłości danej osoby po kształcie jej pośladków dotarła do Polski z USA. Geneza tego typu dywinacji sięga jednak czasów starożytnych, a dokładniej Babilonu. Odświeżyła ją lekko zdziwaczała matka Sylvestra Stallone, 90-letnia Jackie. Jak zapewnia matka aktora (a ekspert Kazimierz potwierdza) wróżenie z tyłka nie jest trudne. Wystarczy poznać podstawy, a w miarę upływu czasu, rumpologia wchodzi w krew.

Oto podział pup ze względu na ich kształt:

- okrągłe – ich właścicielkami są kobiety otwarte i uczciwe, dobre kochanki i koleżanki, kobiety sukcesu;

- sercowate – odzwierciedlają ogromną wrażliwość kobiety, a jednocześnie skłonność do awantur; kobieta z taką pupą może okazać się kłopotliwą małżonką;

- gruszkowate – posiadają je kobiety nieśmiałe, nudne i słabe w łóżku, jednak wierne i stałe w uczuciach;

- płaskie – wskazują na zaradność i samodzielność; kobiety obdarzone płaską pupą świetnie odnajdują się w każdej sytuacji, miewają jednak huśtawki nastroju i skłonność do grania partnerowi na nerwach.